Як знайти мотивацію для тренувань головне вірити

20 Янв, 2014

Як знайти мотивацію для тренувань головне вірити
  • Як знайти мотивацію для тренувань: головне — вірити

  • Помилки починаючого спортсмена

Є такі жінки, які хочуть привести фігуру в порядок без вправ і здорового харчування. Але як можна обійтися без зусиль? Адже якщо щось інше вимагає сил і часу, чому ж фігура не повинна бути в списку тих речей, для яких ми робимо зусилля? До того ж це залежить від того, наскільки комфортно ви почуваєте себе в своєму тілі. Якщо не дуже, то пора навчитися мотивувати себе!

Вам здається, що «тренування» звучить страшно? Дійсно, якщо фізичні вправи

Фізичні вправи — запорука здоров’я і молодості шкіри, спорт і фітнес не є вашим хобі, це здається важким, нудним і дратівливим. Але, з іншого боку, якщо ви будете дотримуватися дієти з меншою кількістю насичених і трансжирів, вам треба тренуватися всього тридцять хвилин на день, щоб залишатися у формі. Хіба це так багато?

Поставте собі мету

Як і з будь-яким іншим досягненням, треба спочатку поставити мету. Хочете підтягнути фігуру? Ідіть до цієї мети. Змініть ваше харчування — скоротіть споживання цукру, алкоголю і нездорової їжі. Купуйте обладнання для вправ або запишіться в спортзал. Немає часу? Обзаведіться скакалкою, гантелями і хула-хупом. Все можливо, варто тільки захотіти.

План

Плануйте харчування і вправи, і дотримуйтеся розкладу. Ніяких відмовок. Їжте п’ять разів на день маленькими порціями, або три рази більшими, головне, робіть це регулярно, щоб підтримувати метаболізм. Не пропускайте прийоми їжі або тренування. Займайтеся інтенсивно 30-40 хвилин, потім перекусіть і відпочиньте, не завантажуючи свідомість турботами.

Знайдіть компанію для тренування

Якщо ви не можете займатися поодинці, знайдіть партнера, або запишіться на групові заняття фітнесом. Ви можете змагатися або просто тренуватися в компанії мотивованих людей. Це допоможе вам не збитися з курсу і зробити тренування менш стресовими.

Робіть вправи, які зміцнюють серцево-судинну систему

Полюбіть кардіо-вправи. Будь це біг, стрибки через скакалку або танці, ви повинні насолоджуватися ними. Це допоможе вам робити вправи із задоволенням. Чому так важливі вправи для серця і судин? Вони допомагають спалювати калорії, що сприяє зниженню ваги. Вони зміцнюють серце і знижують тиск і рівень холестерину в крові. Крім того, вони сприяють зниженню стресу і зміцненню сну. Однак тільки кардіо-вправи не допоможуть вам скинути вагу.

Силові вправи допоможуть схуднути

Як мотивувати себе займатися силовими вправами? Ви ж хочете скинути вагу? Або, скажімо навіть, ви хочете добре виглядати? Так, щоб покрасуватися на пляжі в бікіні?

Підняття важких тренує м’язи. Коли ми втрачаємо вагу, важливо, щоб це відбувалося за рахунок зменшення обсягу жиру, а не води і тим більше не м’язів. Отже, якщо ви дійсно хочете скинути вагу, знайдіть професійного тренера і почніть з легких ваг.

Міняйте свою програму тренувань

Коли ви виховаєте звичку до тренувань, не забувайте регулярно міняти програму, щоб підтримувати інтерес та залучати різні групи м’язів. Пробуйте нові вправи, працюйте над всім тілом, а не над окремими його частинами. Робіть ваші тренування захоплюючими, не перенапружуйтеся, але й не закидайте їх.

Не важливо, що саме ви робите, виробіть звичку тренуватися. Люди швидко звикають до всього. Так що звикнете снідати вранці, тренуватися щодня і скоро ви звикнете до вашої нової, стрункою і спокусливою фігурі. Тренування особливо важливі, якщо ви ведете сидячий спосіб життя. Вони допоможуть позбутися від болю в спині і в суглобах, додадуть вам енергійність на весь день.

Похожие темы