Як зробити ранок бадьоріше корисні поради на кожен день

28 Фев, 2014

Як зробити ранок бадьоріше корисні поради на кожен день

Іноді вранці так складно відкрити очі і змусити себе прокинутися. А вже ранкова зарядка здається чимось неймовірним. Однак, якщо ви підете цих порад, вам стане легше прокидатися і ви будете почувати себе бадьоріше вранці. Змініть свій стиль життя на краще.

Їжте раніше

Чим швидше після пробудження ви з’їсте сніданок, тим енергійніше ви будете себе почувати. Вибирайте продукти, багаті білками, щоб стимулювати обмін речовин. Тост, варені яйця, каша або пластівці — відмінні варіанти для сніданку, який наповнить вас енергією.

Потягніться

Як зробити ранок бадьоріше корисні поради на кожен день

Вправи на розтяжку

Розтяжки: все про проблему і її вирішенні

сприяють бадьорості. Витратьте вранці кілька хвилин на те, щоб потягнути м’язи шиї, спини і ніг — і ви будете почувати себе краще. Можна також використовувати вправи з йоги.

Не користуйтеся кнопкою «відкласти»

Коли ви переставляєте будильник на п’ять хвилин пізніше, ви просто обманюєте себе. Виспатися за ці п’ять хвилин все одно не вийде, і чим більше ви відкладаєте підйом, тим більше розбитим ви будете себе почувати. Ставте будильник на той час, в яке дійсно плануєте встати.

Зберіть ранковий плейлист

Музика помітно впливає на наше самопочуття. Підберіть композиції, які підбадьорити вас і дозволять почати день в гарному настрої. Включайте свою добірку щоранку.

Похожие темы