Калланетика знімаємо напругу

Калланетика знімаємо напругу

01 Апр, 2014

Калланетика знімаємо напругу

Ви напевно чули про калланетике — комплексі унікальних гімнастичних вправ, заснованих на повільних, повторюваних статичних рухах, спрямованих на скорочення і розтягнення окремих груп м’язів. Калланетика покращує м’язовий тонус, підтягує шкіру, допомагає швидко і легко скинути вагу, а також зменшує целюліт

Целюліт — хвороба чи неминучість?

. Прийнято вважати, що одна година занять калланетикой дає організму навантаження, зіставну з сімома годинами класичного шейпінгу

Шейпінг — життя у формі

або 24 годинам аеробіки. Крім цих корисних властивостей, калланетика має й інші переваги.

Калланетика являє собою новий альтернативний метод тренування, розроблений голландською балериною Каллан Пінкней в 1970-х роках для зняття больових відчуттів. З тих пір калланетика стала популярним методом збереження здоров’я серцево-судинної системи, схуднення, а також розвитку витривалості, гнучкості та загальної фізичної підготовки.

Цей чудовий комплекс вправ дозволяє вам втратити кілька сантиметрів в талії і на стегнах всього за десять занять, завдяки ряду ефективних мікро-рухів, які не роблять навантаження на серцево-судинну систему. Розглянемо деякі з основних переваг калланетики — можливо, ця стаття надихне вас спробувати цей інноваційний метод тренування, який чарівним чином перетворить вашу фігуру і поліпшить самопочуття.

Переваги калланетики

 • Вправи калланетики являють собою послідовність статичних, але енергійних рухів, спрямованих на розвиток і зміцнення цільових груп м’язів і ділянок тіла. Головна відмінна риса калланетики в тому, що вона підходить для будь-якої вікової групи, будь-якого рівня фізичної підготовки, типу статури. Калланетикой можуть займатися і чоловіки, і жінки. Зокрема, ця програма вправ спрямована на зменшення обхвату стегон, що важливо для багатьох жінок.
 • Калланетика розтягує м’язи і зміцнює хребет, що допомагає розслабити спину і поліпшити поставу.
 • Калланетика покращує поставу і гнучкість, а також зміцнює м’язи на проблемних ділянках тіла, таких як руки, стегна, живіт і талія. Статичні рухи, спрямовані на скорочення м’язів, які є основою калланетики, дають швидкі результати і допомагають створити стрункий жіночний силует.
 • Декількох занять достатньо, щоб отримати прекрасний результат. Регулярні заняття допоможуть зменшити обхват талії і стегон, і ви зможете, нарешті, позбутися жирових відкладень на проблемних зонах. Займаючись калланетикой, ви скоро помітите, що живіт став набагато більш плоским, з’явився прес, м’язи верхньої частини тулуба придбали тонус.
 • Калланетика — фантастичний спосіб підтягнути м’язи сідниць і додати їм жіночну округлість. М’язи внутрішньої поверхні стегон, як правило, найважче зміцнити і підтримувати в тонусі. Тим не менш, калланетика розтягує м’язи стегон і ефективно їх підтягує, чому ноги набувають сексуальний рельєф, гідний захоплення і заздрості.
 • Ще одна перевага калланетики в тому, що вона допомагає нормалізувати нерегулярний менструальний цикл, сприяє підвищенню настрою і зменшує болі в спині, попереку, животі і гомілковостопному суглобі.
 • Калланетика допомагає розробляти м’язи на глибокому рівні, зміцнюючи їх, підвищуючи їх гнучкість і загальний стан здоров’я. Регулярні заняття калланетикой допомагає запобігти серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема, остеопороз.
 • Повільні рухи калланетики дозволяють домогтися максимального розслаблення, духовної гармонії та рівноваги.

Займатися калланетикой можна як у спортивному клубі, так і вдома; для цього не потрібне спеціальне обладнання або спорядження, а травматичність вправ через відсутність різких рухів зведена до мінімуму. На початковому етапі калланетикой потрібно займатися три рази в тиждень по годині в день, потім, коли ефект стане помітний (а це відбудеться буквально через пару тижнів занять), кількість тренувань можна знизити до двох. Після отримання необхідного результату час занять можна скоротити до однієї години на тиждень. Необов’язково, щоб це була одна тренування: її можна розділити на три-чотири заняття тривалістю по 15-20 хвилин.

Калланетика призначена для тих, хто:

 • хоче помолодшати на десять років за 10 годин;
 • прагне до корекції фігури без виснажливих тренувань;
 • хоче зменшити болі в спині і колінному суглобі;
 • хоче отримати швидкий результат;
 • мріє про сильного, гнучкому, м’язистому, здоровому тілі (незалежно від віку);
 • шукає ефективний спосіб релаксації і зняття стресу.

Похожие темы