Комплекс вправ для грудей 18 30 років або як збільшити груди на один розмір за два місяці

Комплекс вправ для грудей 18 30 років або як збільшити груди на один розмір за два місяці

11 Апр, 2014

Комплекс вправ для грудей 18 30 років або як збільшити груди на один розмір за два місяці

Красиві груди — велика гідність для жіночої фігури. Багато недоліки готовий пробачити чоловік жінці з красивою підтягнутою грудьми. Якщо жінка піклується про себе і про те, яке враження справляє вона і її груди, вона не буде ховати в бюстгальтер

Бюстгальтер: жіноча необхідність

підвішеному жіночу гідність і, не знаючи як виправити ситуацію, ховати голову в пісок.

Якщо ж такий стан набридло, рекомендується активно впливати на проблемну ділянку тіла: вправи, обливання холодною водою і маски — ось три кити, на яких базується успіх у побудові і підтримці красивих грудей.

Для того, щоб поліпшити форму грудей, насамперед, важливо зрозуміти, з яких тканин складається жіночі груди. Це молочна залоза, жировий прошарок і, звичайно ж, грудні м’язи. Ось на них то, ми і можемо впливати. Виконуючи комплекс вправ для грудей

Вправи для грудей: скульптурна робота над собою

регулярно, цілком реально збільшити цю частину тіла в обсязі на один розмір. Запропонований нижче комплекс необхідно практикувати протягом місяця три рази на тиждень. Після закінчення місяця змінити вправи, так як ці викличуть звикання м’язів.

Починати заняття обов’язково з п’ятнадцятихвилинної розминки. Вона підготує серцево-судинну систему до роботи в екстремальному ритмі. Для цього підійде бігова доріжка або степпер. Обов’язково розігріти м’язи грудей круговими рухами, провести розтяжку

Розтяжки: все про проблему і її вирішенні

.

Вправа №1. Жим бодибар (штанги) лежачи

Для цієї вправи необхідний бодибар (для початківців) або штанга (для просунутих). Протипоказаннями до цієї вправи можуть бути грижа м’язів живота, слабкий прес, слабкі або хворі лучезапястние суглоби. Перед початком занять бажано проконсультуватися з лікарем.

Початкове положення: лежачи на лаві або степе, ноги розвести в сторони, упершись стопами в підлогу. Кисті рук обхоплюють бодибар (штангу) на відстані ширини плечей. Важливо! Лінія зап’ястя пряма. Бодибар (штанга) в початковому положенні лежить на грудях, кисті, що утримують обтяження, знаходяться поруч з плечима. Живіт напружений і втягнутий.

Виконання вправи: З видихом повільно випрямити руки, ні в якому разі не згинаючи лучезапястние суглоби. Зафіксувати на одну — дві секунди, і з вдихом повільно опустити руки, поклавши бодибар (штангу) на груди. Один підйом-опускання — один повтор. У кожному підході (сеті) має бути вісім — десять повторів. Три сети з хвилинним інтервалом для перерви повинні бути в кожному занятті. Важливо! Останній раз в кожному підході повинен бути зроблений з великими труднощами (через силу). Тільки це дає можливість росту м’язів.

Комплекс вправ для грудей 18 30 років або як збільшити груди на один розмір за два місяці

Вправа №2. Зведення рук в тренажері сидячи

Ця вправа, як стає зрозуміло з назви, виконується за допомогою силового тренажера. Вага підбирається індивідуально, з урахуванням ступеня тренованості.

Початкове положення: Сидячи, в тренажері, правильно і міцно взятися за поручні. Ноги уперти в підлогу. Живіт підтягнутий і напружений. Плечовий пояс опущений і спокійний.

Виконання вправи: З видихом повільно звести руки, не змінюючи положення променезап’ясткових суглобів. Зафіксувати на одну — дві секунди, і повільно з вдихом повернутися у вихідне положення. В одному підході (сеті) десять — дванадцять повторів, необхідно зробити три підходи за одне заняття. Важливо! Кожен останній повтор у підході повинен бути зроблений з додатком великих зусиль (через силу).

Рекомендований час відпочинку між повторами одна — півтори хвилини. Цей час найкраще витратити на розтяг опрацьованих м’язів. Ні в якому разі не можна просто стояти, сидіти, склавши руки, адже це призведе до охолодження м’язів, а, значить, підвищує ризик виникнення травм.

У випадку, якщо провести повноцінне тренування по якихось обставин не представляється можливим, корисно проводити комплекси-хвилинки з наступним вправою: долоні поєднати в позицію «молиться», лікті розвести в сторони. Сильними рухами стискати долоні, роблячи акцент на їх нижню частину. Повторити тридцять разів. При регулярному виконанні робить украй позитивний вплив на грудні м’язи.

Крім вправ обов’язково проводити інші процедури для підтримки грудей, основні з яких — це обливання бюста холодною водою і нанесення зволожуючого крему на шкіру грудей.

Регулярно тренуючись, обливаючи груди холодною водою, і користуючись хорошим кремом для бюста, цілком реально зберегти гарну форму і ніжну шкіру на цій самій жіночій частині тіла до глибокої старості.

Олена Сибилева

Похожие темы