Плоский живіт в гонитві за досконалістю

Плоский живіт в гонитві за досконалістю

06 Июн, 2014

Плоский живіт в гонитві за досконалістю
  • Плоский живіт: у гонитві за досконалістю

  • Комплексний підхід

  • Робота над пресом

  • Форум

Гарний плоский живіт є мрією безлічі жінок. Такий живіт виглядає надзвичайно привабливо і сексуально, він дозволяє носити найвідвертіші купальники та інші наряди. На щастя, володаркою плоского живота може стати будь-яка жінка — просто для цього необхідно докласти певних зусиль.

Кому потрібен плоский живіт?

Не можна віднести плоский живіт до так званих «вічних цінностей» — в минулі часи на цю частину жіночого тіла чоловік не особливо звертали увагу. Звичайно, гнучкість стана завжди вважалася привабливою. Однак животи визнаних красунь минулих часів були надійно приховані під одягом, а то і тягнути корсетами. В результаті чоловіки часто навіть не здогадувалися протягом довгого часу, який живіт у їх дами серця. У двадцятому столітті все змінилося. З’явилася мода на купальники, причому пляжний одяг ставала з кожним роком все більш відкритою, на зміну цнотливим закритим купальникам

Купальник: зробимо відпочинок яскравіше!

приходили відкриті, причому тканини на них йшло все менше і менше. Живіт більше не був оточений завісою таємниці, жінки стали виставляти його напоказ.

Мода на оголений живіт перейшла з пляжу на вулиці. Уми чоловіків стали розбурхувати НЕ оголені плечі і не оголені ноги, а відкрита вузька смужка шкіри на животі. Зрозуміло, хизуватися в нарядах, які відкривають животик, можуть собі дозволити далеко не всі. Пухкий опуклий живіт, що нависає над поясом, виглядає непривабливо. Мрією мільйонів жінок став живіт плоский, пружний, підтягнутий. З’явилися спеціальні дієти для живота, увійшли в моду спеціальні вправи.

Плоский живіт в гонитві за досконалістю

Якщо раніше м’яка опуклість живота вважалася природною і навіть по-своєму привабливою (моделі багатьох живописців відрізнялися округлими, хоча і не дуже великими животиками), то тепер жінка, яка хоче вважати себе стрункою, зобов’язана мати НЕ живіт, а тільки натяк на нього.

Досягти такої мети непросто. За задумом природи, живіт, як і стегна — прекрасне місце для відкладення запасів жиру «на чорний день». Тому погладшати в області живота просто, а от позбутися зайвого жиру — не дуже. На сьогоднішній день не винайдено дієт, які дозволять худнути в якомусь конкретному місці, тому жир йде нерівномірно, і найчастіше саме від жирових відкладень на животі вдається позбутися в останню чергу.

Звичайно, запалий м’язистий живіт виглядає чудово, але зменшувати обсяг талії необхідно не тільки з естетичних міркувань. Жир під шкірою на животі виглядає непривабливо, але він безпечний для здоров’я. А ось жир, розташований безпосередньо в черевній порожнині, може бути по-справжньому небезпечний. Такий жир називається вісцеральним. Він обволікає внутрішні органи, порушуючи їх роботу. Крім того, порушується обмін речовин і змінюється гормональний фон. В результаті у власників солідного живота значно підвищується ризик захворювання атеросклерозом, раком, діабетом, гіпертонією

Гіпертонія — зверніть увагу на нервову систему

. Володарям накопичень вісцерального жиру загрожує раптова смерть від інфаркту або інсульту — це досить серйозний привід для того, щоб зайнятися власною фігурою.

Чому живіт росте

Чому живіт буває опуклим? Причин всього три:

  • Зайвий жир (вісцеральний або підшкірний);
  • Ослаблені м’язи;
  • Здуття живота через порушення травлення.
Плоский живіт в гонитві за досконалістю

Зайвий жир — це своєрідні запаси енергії. Як відомо, якщо організм отримує більше кілокалорій, ніж може витратити, надлишки відкладаються у вигляді жиру. У деякі періоди життя процес відкладання жирів йде особливо активно, наприклад, у періоди вагітності і лактації, а також з приходом клімаксу жінки часто набирають чимало зайвих кілограмів. Крім того, організм активно накопичує жир після строгих дієт в результаті своєрідної перебудови обміну речовин. Саме тому дієтологи застерігають від експериментів з голодуванням або серйозними обмеженнями в харчуванні: на зміну жаданої стрункості дуже швидко приходить зайву вагу.

Позбутися зайвого жиру можна тільки одним способом: необхідно створити негативний енергетичний баланс, тобто витрачати більше енергії, ніж отримувати.

Харчування має бути помірним, але в той же час достатнім. Звичайно, можна закликати на допомогу і пластичну хірургію, але необхідно пам’ятати, що операції з видалення зайвого жиру можуть бути досить травматичні, мають безліч протипоказань і ускладнень. Крім того, після такої операції все одно доведеться дотримуватися дієти, а від небезпечного вісцерального жиру оперативним шляхом позбутися вкрай складно.

Ослаблені м’язи — ще одна причина виступаючого живота. Якщо м’язи в тонусі, живіт виглядає підтягнутим, але недостатня навантаження призводить до того, що м’язи слабшають. Єдиний вихід в такій ситуації — спеціальні вправи для преса

Вправи для пресу: шлях до красивої фігури

. Досить щодня робити невеликий комплекс таких вправ, щоб м’язи зміцнилися. Варто, однак, враховувати, що якщо причиною великого живота є не тільки ослаблі м’язи, але і жир, одними вправами не обійтися: пружний прес буде надійно схований під шаром жирових відкладень. У такій ситуації необхідний комплексний підхід, поєднання спеціальної дієти, вправ для преса і, можливо, аеробних вправ.

Зміцнення м’язів черевного преса — це не тільки підтягнутий живіт, а й здорова спина. М’язи створюють своєрідний корсет, який підтримує тулуб: в результаті зникають болі в спині, людина стає більш витривалим. У деяких випадках зміцнення м’язів черевного преса навіть дозволяє боротися із захворюваннями внутрішніх органів.

Часто живіт виглядає опуклим через порушення травлення. Здуття живота після їжі — вельми поширена проблема. Через скупчення газом живіт буквально надувається, як повітряна куля. Найчастіше під здутті живота «винні» певні продукти харчування: варто прибрати їх з меню, і живіт набуває красиву форму.

Похожие темы