Популярні танці рух до краси

Популярні танці рух до краси

30 Июн, 2014

Популярні танці рух до краси

Регулярно займатися будь-якими танцями стало так само модно, як і вести здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя — харчування і фізкультура

. Це не тільки дозволяє людині тримати себе в тонусі і хорошій фізичній формі, але і благотворно позначається на його психоемоційному стані — адже рухи тіла під музику не можуть не піднімати настрій. Танцюючі люди часто відчувають стан ейфорії, при якому в кров у великій кількості викидаються ендорфіни — гормони щастя.

Сучасні школи танців пропонують своїм клієнтам самі різні напрямки. Це якраз той випадок, про який можна сказати: «Вчитися ніколи не пізно», оскільки приступити до занять танцями можна абсолютно в будь-якому віці. Вони розвивають координацію рухів, дихальну систему, гарну поставу, гарну ходу і в цілому є гідною альтернативою тренувань у тренажерному залі. Вибирати стиль танцю слід виходячи з того, з якою метою будуть проводитися заняття. Одні люди прагнуть просто тримати себе в тонусі, іншим хочеться блищати на дискотеках і вечірках. Крім того, важливо, щоб до занять тим чи іншим видом танців там ні медичних протипоказань.

Танець живота

У нього є й інша назва — беллиданс. Танець живота по праву вважається одним з найсексуальніших, а з тим, що він приносить жіночому здоров’ю неоціненну терапевтичну користь, погоджуються навіть самі скептичні медики. Не дивно, що танець живота став популярний у всьому світі, а не тільки в країнах Сходу, де він колись був придуманий.

Інтенсивні рухи стегнами і талією під час цього танцю сприяють посиленому кровопостачанню внутрішніх органів малого таза. Його цілком можна розглядати як ефективний засіб профілактики багатьох гінекологічних захворювань. Оскільки беллиданс відмінно зміцнює м’язи живота і тазового дна, то він буде особливо корисний тим жінкам, які в перспективі планують стати мамами: пологи у них пройдуть напевно легко і безболісно. А ще прихильниці танцю живота часто отримують такий додатковий «бонус», як вирішення проблеми з целюлітом

Целюліт — хвороба чи неминучість?

.

Клубні танці

Популярні танці рух до краси

У цю групу входять такі танці, як Funk, Go-go, Hip-hop, RB, Street-jazz, Break-dance і багато інших. Вони всі об’єднані між собою одним напрямком тільки тому, що їх танцюють у нічних клубах, на дискотеках і на всіляких вечірках. Вони досить демократичні, оскільки танцювати їх, в принципі, можна під будь-яку музику.

В основному, клубні танці можна віднести до категорії унісекс, так як в них немає особливих відмінностей для чоловіків і жінок. Але все-таки жінки найчастіше віддають перевагу стрип-денсу, go-go і RB, а інші різновиди залишаються чоловічою прерогативою. Клубні танці прийнято танцювати, не напружуючись, упівсили, і тому з боку вони виглядають легко і невимушено. Цілком допускається імпровізація і власне письменництво.

Латина

Правильніше було б говорити про це танці, як про клубної латини, але він ні в якій мірі не відноситься до клубних танців у звичному розумінні цього слова. Клубна латина — це, швидше, компактна програма латиноамериканських бальних танців, куди входять сальса, меренге, ча-ча-ча, румба, бачата і деякі інші.

Цей танцювальний стиль адресований темпераментним людям, які потребують бурхливому виплеск емоцій. Можна сказати, що клубна латина стала своєрідним симбіозом класичної школи латинських танців і модної концепції клубних вечірок. Ті ж елементи мамби і сальси стають в ній більш розкутими і сексуальними. При виконанні клубної латини танцюристи орієнтуються не тільки на ритм музики, а й на її мелодію. Також вона відрізняється відвертими рухами тіла, швидким темпом і експресією.

Танцюють клубну латину як в парах, так і поодинці. Притому, що цей танець завжди виглядає дуже колоритно, його рухи прості і нехитрі, розучити їх зовсім нескладно.

Світлана Усанкова

Похожие темы