Ранкові вправи і обмін речовин користь зарядки

25 Фев, 2014

Ранкові вправи і обмін речовин користь зарядки
 • Ранкові вправи і обмін речовин: користь зарядки

 • Схуднення і йога

Ранкові вправи, безумовно, кращий спосіб скинути вагу. Можна почати хоча б з десятихвилинної прогулянки, але постарайтеся робити це щоранку. Як тільки починається день, вже здається, що стільки справ, що немає часу ще й на прогулянку. Знайдіть трохи часу у вашому розкладі для ранкових вправ. Це вплине на обмін речовин, і зайві кілограми розчиняться самі собою.

Чому вправи потрібно робити вранці

 • Коли ранкові вправи входять в щоденну звичку, це допомагає зберегти здоров’я і гарну форму протягом усього життя. Спокій і сталість приходять у життя разом з ранковими вправами.
 • Протягом дня всі ми перегрівається під променями сонячного світла. Щоб збити жар, легше займатися саме вранці.
 • Ті, хто займаються з ранку, відчувають себе наповненими енергією протягом усього дня.
 • Ранкові вправи також впливають на апетит. Ті, хто займаються вранці, віддають перевагу більш здорову їжу

  Що таке здорова їжа

  .

Тіло швидко звикає вставати рано вранці і піддаватися регулярним вправам в один і той же час, щоранку. Ендокринна система і циркадний ритм сприяє цьому. Це допомагає психологічно в таких аспектах:

 • Стає легше прокидатися в один і той же час кожен день. Якщо прокидатися постійно в різний час це збиває з пантелику тіло, оскільки немає звички і тіло в будь-який час по-справжньому не готове до пробудження.
 • Коли зміниться метаболізм і інші гормони почнуть пробуджуватися і почнуть діяти ще під час сну, прокинувшись, відчуєте себе більш енергійним і готовим до вправ.
 • Гормони, що регулюють кров’яний тиск, серцеві ритми і приплив крові до м’язів підготують тіло до вправ.
 • Багато хто вважає це відповідний час, щоб спокійно подумати, помолитися і спланувати свій день або просто розслабити свій розум.
 • Дослідження показали, що вправи підвищують гостроту розуму. Цей ефект тривати в середньому від чотирьох до десяти годин.
Ранкові вправи і обмін речовин користь зарядки

Поради, як прокинутися рано вранці для вправ

 • Приготуйте все для вправ, з вечора, щоб вранці, коли прокинетеся, не потрібно було витрачати час.
 • Пробудження під улюблену пісню може навіть змусити танцювати прямо в ліжку.
 • Буде легше змусити себе прокинутися, якщо був договір про зустріч з одним або фітнес-тренером.
 • Приводить у захват ранкове розклад, таке, як, наприклад, ранкова йога на пляжі або нова вподобана послідовність вправ можуть надихнути піднятися рано.
 • Заплануйте смачний сніданок після вправ, винагородивши себе за зусилля. Кружка гарячої кави змусить бігти додому ще швидше.

Ранкові вправи і метаболізм

Вправи поліпшують метаболізм. Деякі дослідження показали, що тривалість вправ не має значення, коли йдеться про метаболізм; мають значення тільки вправи. Інтенсивні вправи деякої тривалості допомагають зберегти обмін речовин на піднесеному рівні протягом усього дня. Тривалість та інтенсивність залежить від фізичної форми людини.

Не варто займатися ранковими вправами на голодний шлунок. Хоча деякі вірять, що це сприяє втраті ваги, таке тренування не припустима на порожній шлунок. Таким способом можна привести своє тіло до непритомності, низькому цукру в крові або зневоднення. Також вправи на голодний шлунок можуть викликати нудоту або спазми шлунку.

Тіло повинне бути добре заправлено, щоб мати джерело енергії для вправ. Крім того, якщо організму не вдасться отримати потрібні поживні речовини, це може призвести до кетозу — процесу, коли обмін речовин сповільнюється, щоб накопичувати ресурси. Це зовсім не продуктивно.

Ранкові вправи і обмін речовин користь зарядки

Ранкові вправи запускають метаболізм. Він залишається на високому рівні ще протягом кількох годин. Тобто можна цілий день спалювати калорії, просто позаймавшись з ранку. Гормональні зміни і втрата сили м’язів, що відбуваються з віком, знижують швидкість обміну речовин. Можна перешкоджати цьому, продовжуючи виконувати ранкові вправи.

Швидкість обміну речовин піднімається з щоденними вправами. У той час як звичайні вправи можуть спалити до п’ятдесяти калорій або більше, аеробіка спалить ще двадцять п’ять чи тридцять калорій — це шлях до зменшення ваги.

Користь від ранкових вправ

Вправи допоможуть відчувати себе здоровим не тільки тілом, а й розумом. Рано лягати і рано вставати — це не просто приказка. Здоровий і тривалий сон призводить до зміцнення здоров’я. А раніше пробудження для вправ сприяє виробленню дисципліни.

 • Серед достоїнств ранкових вправ — зниження ваги і збереження відмінної форми. Регулярні ранкові вправи заряджають мотивацією досягти ідеальної ваги якомога швидше.
 • Шанси пропустити ранкові вправи менше, в порівнянні з вечірніми.
 • Ранкові вправи регулюють апетит протягом дня. Такі вправи, як підняття важких є причиною викиду ендорфінів, які запобігають переїдання.
 • Ранкові вправи активізують зцілюють властивості організму і приводять у норму стан всього тіла.

Багато хто з нас не знаходять часу на вправи. Дім, робота і діти забирають багато часу та енергії. Але ранкові вправи допомагають правильно розставити пріоритети.

Похожие темы