Різнобічний фітнес вправи для підтягнутою фігури

Різнобічний фітнес вправи для підтягнутою фігури

19 Июн, 2014

Різнобічний фітнес вправи для підтягнутою фігури
  • Різнобічний фітнес: вправи для підтягнутою фігури

  • Від містка до м’ячика

Заняття фітнесом повинні вирішувати комплексну задачу — підвищувати м’язовий тонус, покращувати координацію, розвивати силу, підтримувати баланс, формувати поставу і спалювати жир. У цьому випадку тіло буде виглядати чудово, що відіб’ється на самопочутті в повсякденному житті. Наведені нижче десять вправ допоможуть забезпечити рівномірне навантаження на все тіло, яке буде виглядати підтягнутим і гармонійно розвиненим.

1. Присідання з м’ячем

Коли в повсякденному житті нам доводиться щось піднімати, то працюють не тільки м’язи рук, але й спини, ніг, плечового пояса.

Встаньте прямо, ноги трохи ширше плечей, стопи розставлені, м’яч на витягнутих руках прямо перед собою. Присідайте, відводячи сідниці назад, намагаючись тримати спину і голову прямо, а м’яч опускаючи вниз. Поверніться у вихідне положення, піднімаючи м’яч над головою. Зробіть три підходи з десятьма повтореннями.

2. Підйом по сходах з жимами

Підйом по сходах — це завжди гарна зарядка для ніг, м’язи яких в цей час активно працюють як при підйомі, так і при спуску. Є можливість поєднати цю вправу з одночасним зміцненням м’язів рук.

Візьміть у руки невеликі гантелі вагою в 2-4 кг і під час підйому по сходинках здійснюйте почергові жими, згинаючи руку в лікті у напрямку до себе. Під час спуску можна просто тримати гантелі в руці, без жимів. Повторіть вправу п’ять-десять разів.

3. Зміцнення спини

Ця вправа допомагає тримати рівновагу, покращує координацію, а також зміцнює спину в різних відділах.

Встаньте прямо, в руки візьміть гантелі по 2 кг. Відведіть праву ногу назад, але ставте її НЕ цілком ступень, а великим пальцем на підлогу, залишаючи ліву ногу прямою. Повільно нахиляйтеся вперед, тримаючись на одній лівій нозі, одночасно відривайте праву ногу від підлоги, з’єднуючи лопатки разом і розводячи руки з гантелями. Тулуб має бути паралельно підлозі. Потім поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу десять разів на кожній нозі, чергуючи їх.

4. Діагональ

Зверніть увагу на те, яке положення приймає тіло, коли доводиться, наприклад, зняти щось з високою полки. Як правило, коли руки піднімаються високо, одна нога трохи піднімається, і це можна використовувати на благо фізичної форми.

Встаньте прямо, тримаючи перед собою м’яч на рівні грудей. Піднімайте м’яч вгору обома руками, але не прямо, а відводячи убік. При цьому нога протилежного боку відхиляється, і утворюється діагональна лінія від м’яча до великого пальця ноги. Ця вправа зміцнює все тіло.

5. Випади вперед

Вправа покращує поставу, опрацьовуючи м’язи верхньої і середньої частини спини, зміцнює руки, м’язи ніг, покращує розтяжку

Розтяжки: все про проблему і її вирішенні

.

Візьміть у руки гантелі по 3 кг вагою, зробите правою ногою крок вперед, лівою — крок назад. Згинайте праву ногу до утворення прямого кута між стегном і гомілкою, одночасно тримайте торс прямо, а руки перпендикулярно підлозі. Це вихідна позиція. Потім випрямляйте праву ногу, піднімаючись, відводите лікті назад, з’єднуючи лопатки. Поверніться у вихідне положення. Вправа треба повторювати по десять-п’ятнадцять разів для кожної ноги.

Похожие темы