Рукавички для фітнесу захист і комфорт

06 Фев, 2014

Рукавички для фітнесу захист і комфорт

Зовні рукавички для фітнесу схожі на мітенки — пальці у них обрізані. Призначення таких рукавичок полягає в тому, щоб охороняти шкіру рук від механічних пошкоджень під час контакту з тими чи іншими спортивними снарядами.

І це зовсім не модна примха і не надмірність. Візьміть у руки гантелі або інший спортивний інвентар, який має захватні частини, і проведіть з ним повноцінне тренування — як мінімум, дадуть про себе знати мозолі, а то й подряпини.

Засіб гігієни

Крім захисної функції, рукавички для фітнесу виконують ще одну — гігієнічну. Адже спортивні зали та фітнес-клуби відвідують різні люди, і всі вони там користуються під час занять одним і тим же інвентарем. Практики повної дезінфекції спортінвентарю після чергового заняття в подібних закладах, як правило, немає.

Тим часом, поверхня спортивних снарядів щодня піддається впливу людського поту — біологічної рідини, що створює сприятливе середовище для розвитку самих різних бактерій і мікроорганізмів. Рукавички для фітнесу, таким чином, перетворюються і в засіб гігієни

Засоби гігієни: в ім’я чистоти, що захищає свого власника від контамінації з чужими біологічними виділеннями.

Натуральна шкіра і синтетичні матеріали

Рукавички як засіб зниження травматизму застосовуються в самих різних видах спорту. Є спеціальні моделі, розроблені для занять пауерліфтингом, боксом, карате і навіть для кросових пробіжок. Рукавички для фітнесу чимось схожі на такий же спеціалізований аксесуар для бодібілдингу

Бодібілдинг: в любові до свого тіла зізнаюся …

.

Матеріалами для виготовлення таких рукавичок найчастіше служать натуральна шкіра і високотехнологічні сучасні синтетичні тканини. Зі шкіри зазвичай викроюється внутрішня сторона рукавичок — та, яка буде розташовуватися безпосередньо на долоні. Синтетичні матеріали забезпечують захист тильної сторони долоні від можливих ударів і саден.

Функціональність

Матеріал, з якого виконується ладонная частина рукавичок для фітнесу, повинен бути не тільки міцним і еластичним, а й володіти високим коефіцієнтом тертя, що знижує ризик вислизання снарядів з рук під час виконання вправ. Якщо займатися без рукавичок, то долоні спітніють, і це обов’язково станеться. Таким чином, рукавички для фітнесу допомагають збільшити працездатність: з ними вправи вдається виконати в більшій кількості повторів, ніж без них.

Часто в дизайні рукавичок для фітнесу присутній сіточка з синтетичного волокна. Це не просто прикраса. Вона забезпечує вентиляцію шкіри рук і не дає їм потіти. На внутрішній стороні рукавичок іноді можна побачити об’ємну накладку: її зручність обов’язково оцінять ті, кому доводиться працювати з гантелями і піднімати штанги, оскільки така накладка дає можливість щільно зафіксувати гриф спортивного інвентарю в руці.

Рукавички для фітнесу: крій і його особливості

Рукавички для фітнесу повинні сидіти на руці дуже щільно і туго. Це відноситься і до жіночим моделям, і до чоловічих, які один від одного відрізняються, в першу чергу, розміром, а потім вже дизайном. Чоловічі рукавички практично завжди забезпечені жорсткими накладками на внутрішній стороні долоні, оскільки представники сильної статі на заняттях фітнесом

Шість головних відмовок від занять фітнесом і як їх позбутися

набагато частіше мають справу з ваговими спортивними снарядами.

На всіх рукавичках такого типу зазвичай є еластичні манжети. Вони міцно обхоплюють зап’ясті і захищають лучезапястние суглоби разом з розташованими в тій же області зв’язками. якщо навіть спортсмен буде працювати з великою вагою, рукавички для фітнесу знизять ризики розтягування і розриву сухожиль. Іноді кистьова зона руки додатково захищається ще й ременем.

Рукавички для фітнесу: виробники

Оригінальні жіночі рукавички для фітнесу випускає бренд Mad Max — вони часто прикрашені яскравими квітковими і тваринами принтами, що досить незвичайно для спортивних аксесуарів подібного типу. Інша дизайнерська знахідка цього бренду — моделі з асиметричними контрастними вставками, навіює асоціації з технологією «печворк».

Марка Shiek випускає спортивні рукавички, дизайн яких можна охарактеризувати словом «унісекс». Але зате у них є інша «фішка» — гелева основа під долонею і під основою великого пальця, що забезпечує правильне захоплення грифів спортінвентарю під час занять. А рукавички від торгових компаній Harbinger і Atemi зовні і зовсім невибагливі. Вони виготовлені з натуральної шкіри, скомбіновані з лайкрою і спандексом. Але безсумнівним їх перевагою є демократична ціна.

Світлана Усанкова

Похожие темы