Що розвивають віджимання від підлоги — фізичні дані і тренування

28 Фев, 2014

Що розвивають віджимання від підлоги - фізичні дані і тренування

Всі чули про віджимання від підлоги

Віджимання від підлоги — якщо вам катастрофічно не вистачає часу, що це проста вправа, які не потребують спеціальних підготовок і навичок. Чи правда, що віджимання відносяться до розминкою вправам і не здатні наростити великий обсяг мускулатури? Що ще, крім спортивної фігури, розвивають віджимання від підлоги і які види віджимань, на які варто звернути увагу, залежно від очікуваного результату?

Мода на віджимання у жінок

Останнім часом руйнується стереотип, що віджимання від підлоги — це виключно чоловіче вправа, що використовується для розминки перед основним тренінгом або з причини відсутності необхідних тренажерів, наприклад, під час відпустки. Але насправді віджимання — не таке просте і малоефективне вправу.

Особлива популярність віджимань серед жінок обумовлена ​​тренуванням тих груп м’язів, які беруть участь у роботі: грудні м’язи, трапецієподібні, дельтоподібні, а також м’язи преса і спини. Красива повна груди і підтягнутий живіт завжди були мрією кожної жінки, тому що увага чоловіків завжди приковували власниці красивою, стрункою та спортивної фігури, тому віджимання від підлоги ідеально підходять для жінок, які хочуть мати прекрасну фігуру.

Витривалість і рельєфність

Віджимання від підлоги здатні розвинути такі потрібні якості як витривалість, рельєфність, реакцію, спритність, рівновага, стійкість і «вибухову» силу м’язів.

При виконанні більше трьох-чотирьох підходів, з кількістю віджимань в кожному більше десяти, добре розвивається витривалість. Також, при даній кількості віджимань, «вимальовуються» м’язи, що у виконанні вправи, тобто розвивається їх рельєфність.

Сила удару і треновані пальці

Специфіка нинішнього часу змушує все більше представниць прекрасної статі вдаватися до занять бойовими мистецтвами, щоб захистити себе при необхідності. При віджиманнях на кулаках і пальцях шкіра рук і кісткова тканина огрубевает і твердне, а найголовніше — розвиваються м’язи кистей, що незмінно підсилює удар по противнику і дозволяє уникнути травми руки.

Віджимання на пальцях підійдуть для музикантів (піаністів, гітаристів) і людей, що займаються набором тексту, так як при цій вправі тренуються сгибатели і розгиначі пальців. Вищим межею майстерності вважаються віджимання на пальцях без участі великого пальця.

Підготовка до інших видів спорту

Крім людей, що захоплюються бойовими єдиноборствами, навички, отримані при віджиманні від підлоги (а також від гравію та асфальту) на ребрі долоні, на бічній її частини, стануть в нагоді спортсменам, які займаються альпінізмом, веслуванням на байдарках, стрибками з парашутом. Цей вид віджимань в початковій його стадії може викликати певний дискомфорт, зате згодом кисть твердне, а її м’язи стають більш розтягнутими і тренованими.

«Вибухова» сила, реакція і спритність

Особливе місце серед «бійців» займають пліометріческіе віджимання. До цього типу віджимань відносяться віджимання з підскоком, віджимання з бавовною і найскладніші — віджимання з бавовною за спиною. Основна мета віджимань даного виду полягає у розвитку «вибуховий» сили, спритності і блискавичної реакції.

Велика популярність плиометрических віджимань властива і важкоатлет, «спраглих» збільшити м’язову масу. Швидка реакція активізує нервові закінчення, тим самим навантажуючи більша кількість м’язових волокон, які в результаті виконуваної роботи збільшують свій обсяг.

Рівновага і стійкість

Багатофункціональність і різноманітні способи виконання, на перший погляд, елементарних віджимань, дозволяє не тільки накачати різні групи м’язів, а й розвинути якості, здавалося б, не характерні для даної вправи. Такий цирковий вид віджимань, як віджимання на одній руці або віджимання на спортивному м’ячі — фитболе, сприяють розвитку не тільки всіх м’язів рук і великої області грудних м’язів, але й виробляють рівновагу і стійкість спортсменів.

Ті, хто бажає поліпшити свій фізичний стан, скаржаться на відсутність спеціальних спортивних тренажерів, фінансів на оплату дорогих фітнес клубів або попросту часу. Але володіти прекрасним спокусливим тілом, та й ще масою супутніх, доброчинних якостей, допоможуть звичайні віджимання від підлоги, що вимагають виключно бажання. Недарма існує усіма відома мудрість: «хто хоче — шукає можливість, а хто не хоче — шукає причини».

Похожие темы