Східні єдиноборства для жінок бадьорість духу грація і пластика

Східні єдиноборства для жінок бадьорість духу грація і пластика

25 Апр, 2014

Східні єдиноборства для жінок бадьорість духу грація і пластика

Статистика, яка, як відомо, є наукою, яка знає все і про все, повідомляє, що в даний час в світі існує понад півтори тисячі різних бойових мистецтв. Велика частина цих бойових мистецтв має тисячолітні історії, вони древнє, ніж єгипетські піраміди, деякі — досить свіжі винаходи. Найбільший інтерес викликають саме стародавні види бойових мистецтв. Серед стародавніх видів бойових мистецтв найбільше поширені у світі східні єдиноборства — Схід ніколи не відмовлявся від своїх традицій, а бойові мистецтва були не просто своєрідним зброєю або наукою самооборони, але стилем життя, тренуванням самосвідомості, моральним кодексом, більш філософською, ніж бойової концепцією. І подібні концепції були пронесені практично в первозданному вигляді через тисячоліття.

Жінки і східні єдиноборства

Для жінок східні єдиноборства представляють чи не більший інтерес, ніж для чоловіків. Справа в тому, що чоловік у бойових мистецтвах шукає і бачить в першу чергу їх бойову складову, жінка ж — саме моральний кодекс і філософську концепцію. Тобто, глибинну основу східних єдиноборств.

Східні єдиноборства дозволяють жінкам не просто освоїти техніку самооборони (в принципі, для цього цілком підходить банальний газовий балончик або звичайний розвідний ключ). Східні єдиноборства — це ще й оздоровлення організму (до речі сказати, багато техніки та методики східних єдиноборств здавна використовувалися саме з цією метою, а більшість майстрів східних єдиноборств знають не тільки мистецтво бою, але і масаж, і голковколювання — це все частина східної культури бойових мистецтв ), але і, займаючись такими єдиноборствами, відчути значний оздоровчий ефект.

У деяких видах бойових мистецтв Сходу, щоб отримати статус майстра, необхідно було освоїти лікарські техніки (природно, мова йде про нетрадиційну для нас східній медицині), а також займатися яким-небудь мистецтвом — бути художником, композитором, музикантом. Все це вважається неодмінною складовою гармонійного розвитку особистості, а саме на це і спрямовані східні єдиноборства в першу чергу. Мистецтво бою можна назвати побічним явищем.

Східні єдиноборства — це тренування свідомості, спрямування його на самовдосконалення. Східні єдиноборства з успіхом можуть замінити психологів, і змінити життя жінки, змінивши її свідомість і ставлення до навколишнього світу.

Види східних єдиноборств для жінок

Але найголовніший ефект, який робить східні єдиноборства привабливими для жінок — це досягнення витонченості і плавності рухів, краси тіла. Приміром, руху тай цзи цюань нагадують танцювальні. Вони вимагають хорошої координації рухів, терпіння в їх вивченні, точності в повторенні. Вони змінюють як тіло, так і свідомість, перебудовують мислення на целедостижение, і вимагають повної гармонійності буття. Жоден танець, жоден вид спорту не дасть такого ефекту в досягненні граціозності та пластичності рухів, як тай цзи цюань.

Дзюдо, яке вже давно прижилося на російських просторах, цікаво для жінок насамперед тим, що цей вид бойових мистецтв розвиває гнучкість і реакцію, виховує впевненість у собі (природно — позбавляє від різноманітних комплексів, у тому числі і від комплексу неповноцінності).

Заняття таеквондо з успіхом замінюють собою цілий тренажерний зал, вони включають в себе елементи шейпінгу

Шейпінг — життя у формі, аеробіки та акробатики

Акробатика для здоров’я — спорту всі віки покірні, точніше — таеквондо є східним прообразом всіх цих видів спорту. Таеквондо рекомендується жінкам особливо — проблем з гінекологією у тих жінок, які займаються цим видом східних єдиноборств, немає (вправи таеквондо зміцнюють м’язи тазу і покращують кровообіг в тазовій області).

Айкідо — один з наймолодших видів східних єдиноборств. Йому всього-то півстоліття. Але для жінок айкідо дуже підходить, адже це — наука для слабких про те, як перемогти найсильнішого. Айкідо — це світогляд, що дозволяє перетворити в силу власну слабкість.

Основне в східних єдиноборствах в тому, що вони пропонують не перемогу над противником (це — лише побічний ефект), а — перемогу над собою, що набагато важливіше. Східні єдиноборства для жінок — це надійний шлях досягнення бадьорості духу, грації, пластики і духовної краси.

Софія варган

Похожие темы