Тренажер для преса заповітні «кубики» і осина талія

21 Фев, 2014

Тренажер для преса заповітні «кубики» і осина талія

Яка жінка не хоче мати струнку і привабливу фігуру і сексуальний, підтягнутий животик? Крім естетичного зовнішнього вигляду, хороший прес виконує функцію корсета тіла людини. Не дарма важкоатлети перед підняттям тяжкості одягають штангістскій пояс, що дозволяє «взяти» більшу вагу, ніж без нього. Загальне фізичне здоров’я людини не можливо без сильного преса. Щоб досягти цього, або навіть кубиків на пресі знадобляться заняття на тренажері для преса.

Користь тренажера для преса

Що дають заняття на тренажері для преса?

 • Спортивний живіт, рельєфні стегна і пружні сідниці — мрія будь-якої жінки, яка хоче бути привабливою.
 • За допомогою тренажера для преса значно зміцнюється і оздоровлюється весь опорно-руховий апарат, а постава набуває красиву і правильну форму.
 • Вправи, спрямовані на розвиток черевного преса сприятливо впливають на роботу серцево-судинної системи, покращують кровообіг і, як наслідок, роботу органів черевної порожнини і малого тазу (матки, піхви, сечового міхура, прямої кишки).
Тренажер для преса заповітні «кубики» і осина талія

Тренажер для преса знайшов широке застосування і в посттравматичної реабілітації.

Різновиди тренажерів

За своєю специфікою з давніх часів і по нинішні дні існують два основних, нерозривно пов’язаних один з одним вправи на черевний прес: підйом ніг і підйом тулуба (останнім часом знайшло застосування і третя вправа — «ножиці»: в положенні лежачи на спині одночасно піднімаються ноги і тулуб).

Прийнявши рішення придбати тренажер для преса, потрібно визначитися, який з них вам найбільше підходить.

Тренажер для преса заповітні «кубики» і осина талія
 • Гиперєкстензия. На сьогоднішній день, найпопулярнішим видом тренажерів для преса є моделі гиперєкстензии, які, крім основного навантаження на м’язи живота, беруть участь у розвитку м’язів спини і ніг. Тренажери гиперєкстензии бувають горизонтальними і похилими, мають подушки і валики для ніг, що дозволяють зробити тренування максимально комфортними та безпечними. Заняття на цих тренажерах підходять для розминки і розігрівання перед силовими вправами, що значно знижує ризик травмотізаціі хребта і сухожиль.
 • Лава. Другий, не менш ефективний тренажер для преса, називається «лавою» і має в своєму складі вбудований механізм для зручного регулювання кута нахилу. Заняття на «лаві» поєднують з силовими вправами (гантелі, штанга), для більш швидкого досягнення результату.
 • Крім визнаних основних тренажерів для розвитку м’язів черевного преса не останнє місце, особливо серед жінок, займають такі спортивні пристосування як колесо-тріммер (ролик для преса), фітбол (гімнастичний м’яч) і спортивний розбірною обруч Хула Хуп. Основна перевага таких спортивних снарядів полягає в їх доступності та компактності. Вони не займають багато місця в будинку і дозволять обійтися без відвідувань платних фітнес клубів.
 • Колесо-триммер. Ролик для преса складається з колеса і вставленої в нього рухомий осі (вона ж служить і рукоятками для упору). Крім зміцнення м’язів живота, ролик для преса забезпечує зміцнення м’язового тонусу спини, верхніх і нижніх кінцівок. А також виділення їх рельєфності.
 • Приклад одного з вправ з колесом-тримерами. Положення стоячи, ноги на ширині плечей. Тримаючись руками за рукоятки ролика, нахилившись вперед, опустити його на підлогу перед собою. Спираючись на ролик руками, не зігнутими в ліктях, повільно почати рух вперед, намагаючись доторкнутися грудьми підлоги. Після не великий паузи зворотним рухом повернутися у вихідне положення.
 • Фітбол. За допомогою надувного м’яча — фітболу — можна без особливих зусиль накачати прес і назавжди позбутися від складок на животі. Фітбол має і другу назву — м’яч для вагітних. Це ім’я він отримав завдяки своїй багатофункціональності та корисності для майбутніх мам. Вправи з м’ячем спрямовані на розвиток сили, гнучкості, підтримання фізіологічної роботи серцево-судинної системи, позбавлення від болю в хребті, зниження артеріального тиску

  Артеріальний тиск — яке можна вважати нормальним ?, поліпшення кровообігу і нормалізації загального самопочуття в цілому.

 • Обруч Хула Хуп. Спортивний розбірною обруч Хула Хуп являє собою обруч з великими масажними кульками. Обертаючись, обруч добре масажує активні точки, розташовані в області талії і стегон, тим самим спалює зайві калорії, дозволяючи придбати осину талію.

Велика розмаїтість тренажерів для м’язів черевного преса дозволяє зробити власний вибір і почати працювати над фігурою у відповідності зі своїми баченнями і бажаннями. Але не варто забувати головне правило — дотримуватися регулярності занять з поступовим збільшенням навантажень.

І ще один важливий момент: щоб володіти підтягнутим животом і стрункою талією, потрібно не тільки займатися на тренажері для преса, але і вести здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя — харчування і фізкультура

в цілому.

Анатолій Пролетарський

Похожие темы