Віджимання від підлоги якого результату можна чекати?

06 Мар, 2014

Віджимання від підлоги якого результату можна чекати?

Деякі люди не вважають спорт роботою. До їх числа відносяться «знавці», що мають уявлення про спорт виключно по перегляду спортивних передач, де стрункі фігуристи легко парять на льодовому майданчику або накачані гімнасти ефектно крутяться на перекладині. Так і в віджиманнях від підлоги, на погляд таких людей, реально домогтися атлетичного тіла, не докладаючи максимуму зусиль.

Спорт — робота чи відпочинок?

Насправді, правильніше буде сказати, що спорт це не просто робота, а в основному важкий, виснажлива праця, часто супроводжується травмами і каліцтвами. Крім постійних фізичних навантажень, існують і психологічні. Початківець спортсмен, насамперед, повинен перемогти самого себе, продемонструвавши міцну силу волі і моральну готовність до труднощів. Але і нагорода за подолання велика — довгоочікуваний високий результат.

Такі прості, на перший погляд, віджимання від підлоги вимагають певних знань і навичок виконання.

Складові успіху

Звичайно, сила волі і характер — основні умови досягнення результату. Але крім них існує ряд інших важливих чинників успіху:

 • Правильність виконання вправи. Витягнуте в струну тіло, чіткий і розмірений дихальний ритм.
 • Регулярність тренувань. Досить проводити заняття два-три рази на тиждень, але дотримуватися постійного графіка, а не займатися від випадку до випадку.
 • Перенавантаження і бажання отримати швидкий результат. Новачки припускаються помилки в своїх початкових тренуваннях, перевантажуючи себе, не даючи можливості організму відпочити. Адже м’язи ростуть виключно в момент відновлення. В середньому, на перших порах, достатньо буде виконувати три-п’ять підходів по вісім-двеннадцать повторень, надалі змінюючи кількість підходів і кількість разів залежно від ступеня майстерності і виду виконуваного віджимання.
 • Правильне харчування. Споживання живильних речовин при виконанні фізичних навантажень значно вище, ніж при їх відсутності. Тому організм для відновлення витраченої енергії вимагає великої кількості білків і вуглеводів

  Вуглеводи

  .

 • Режим. Регламентований час тренувань, прийому їжі і сну.
 • Самопочуття. Виконувати вправи тільки за умови гарного самопочуття. Втома, захворювання, місячні для жінок, хворобливі реакції під час тренувань можуть не тільки не принести очікуваного результату, по і нашкодити здоров’ю. Не рекомендовані заняття після їжі та перед сном.
 • Зручність. Віджимання від підлоги виконуються у вільній, зручному одязі. Необхідно зняти всю біжутерію — кільця, браслети, кулони — заважають заняттям.

Додаткові ефективні варіанти віджимань

Крім стандартних віджимань від підлоги

Віджимання від підлоги — якщо вам катастрофічно не вистачає часу

існують інші цікаві види віджимань, які приносять непоганий видимий результат. Але для їх виконання потрібні певні навички і базові спортивні дані.

 • Віджимання з перенесенням тіла. З першого погляду звичайне віджимання з широкою постановкою рук. Але при опусканні, основна вага тіла направляємо на одну руку, інша в цей момент відпочиває. Потім міняємо руку. Дана вправа дозволяє повністю опрацьовувати всі м’язи рук і грудей.
 • Повільні віджимання. Секрет стандартного віджимання криється в часі його виконання. Один повний раз (опуститися до підлоги і випрямити руки) займає в середньому від тридцяти секунд до двох хвилин. Цим видом віджимань без будь-яких додаткових пристосувань досягається максимальне навантаження.
 • Віджимання на кільцях, звичайно, не відносяться до найвідоміших, але зате володіють прекрасним тренувальним ефектом. Пов’язано це з нестійкістю поверхні, на яку ви спираєтесь. Завдяки тому, що точки опори не є стабільними, м’язи виконують подвійну роботу: по-перше, як при звичайному віджиманні, а по-друге, зберігають рівновагу на хиткому упорі. Таким чином, м’язи прокачиваются в два рази сильніше.

Тільки при правильному, грамотному і серйозному підході до віджимань від підлоги можна сподіватися на високий результат. Накочені м’язи рук, трицепси і дельти, повна оформлена груди, плоский живіт

Плоский живіт: позбавляємося від недосконалостей

і рельєфна спина коштують витрачених зусиль.

Похожие темы