Вправи для косих м’язів живота жир геть!

04 Фев, 2014

Вправи для косих м'язів живота жир геть!
 • Вправи для косих м’язів живота: жир, геть!

 • Вправи

Якщо ви хочете позбутися впертого жиру на животі і зробити талію бездоганно красивою, ці вправи якраз для вас. Через пару тижнів ви помітите на собі заздрісні погляди, але головне — ви відчуєте різницю: талія стане тоншою, гнучкою, і одяг буде сидіти на вас ідеально.

Тренуючи зовнішні і внутрішні косі м’язи, ви поліпшите поставу і зменшите болю в спині. Ці вправи можна робити вдома або де завгодно ще, зі спеціальним обладнанням або без нього.

Зовсім не обов’язково записуватися в спортзал і витрачатися на покупку тренажерів. Все, що вам потрібно, це правильне харчування

Правильне харчування, наполегливість, зручний килимок для занять, і вже скоро ви зможете насолодитися результатом.

Перш ніж приступати до вправ, потрібно знати, де знаходяться косі м’язи, які функції вони виконують, чому важливо їх тренувати і як правильно це робити. Косими м’язами називають бічні м’язи живота. Вони беруть участь в більшості наших рухів. Кожен раз, коли ви повертаєтеся або нахиляєтеся, ви задіюєте косі м’язи. Є внутрішні і зовнішні косі м’язи. Вони широкі і тонкі, проходять по діагоналі до ребер. Косі м’язи відносяться до так званих основним м’язам, тобто тим, які з’єднують верхню і нижню частини тіла. Міцні основні м’язи є основою нормальної діяльності всього тіла.

Відкладення жиру на животі поверх косих м’язів іноді називають «ручками любові». Вони, як і інші різновиди відкладень жиру, бувають і в чоловіків, і у жінок. Для чоловіків це означає відсутність чудового торсу, для жінок — ніякого спокусливого силуету, що нагадує пісочний годинник. Втім, схуднути цілком можливо. Потрібно спалювати зайвий жир і тренувати м’язи живота, в тому числі — косі.

Користь тренування косих м’язів

Це потрібно не тільки заради краси. Зайвий жир на талії впливає на загальний стан здоров’я. Якщо у вас бувають болі в спині, або ви багато займаєтеся спортом, дуже важливо мати сильні косі м’язи.

Крім того, сильні основні м’язи означають, що і всі інші м’язи зможуть працювати більш ефективно. Отже, основні плюси вправ для косих м’язів:

 • Талія стане стрункою, «ручки любові» зникнуть
 • Сильні косі м’язи зменшують напругу м’язів попереку
 • Поліпшується постава
 • Гарна постава додасть впевненості в собі, а також зробить вас більш гнучкою, а процеси старіння не почнеться завчасно
 • Правильна постава також коригує дисбаланс м’язів, що в свою чергу зменшує болі в спині
 • Косі м’язи підтримують торс і знімають частину навантаження з попереку
 • Знижується ризик ушкоджень спини
 • Вправи для косих м’язів також допомагають внутрішнім органам працювати більш ефективно
 • Розвинені косі м’язи допомагають літнім людям краще утримувати рівновагу тіла
 • Підвищується витривалість

Зворотний бік

Недолік навантажень для косих м’язів може мати неприємні наслідки для вашого здоров’я. Найочевидніше — відкладення жиру на животі, що, в свою чергу, може привести до болів у попереку і зниження тонусу. Можуть з’явитися і такі порушення, як непереносимість глюкози, діабет

Цукровий діабет — допоможи собі сам, гіпертензія і прискорений розвиток ішемічної хвороби серця.

Біль у спині, яка триває більше двох тижнів, може викликати м’язову слабкість. Можуть з’явитися утруднене дихання, кашель, відчуття втоми після звичайних справ, не пов’язаних з великим фізичним навантаженням; стає важко нахилятися. У літньому віці може бути важко приймати душ, одягатися і ходити.

Похожие темы