Вправи для сідниць як навчитися правильно взаємодіяти зі своїм тілом

Вправи для сідниць як навчитися правильно взаємодіяти зі своїм тілом

14 Апр, 2014

Вправи для сідниць як навчитися правильно взаємодіяти зі своїм тілом

Зазвичай, коли мова йде про сідницях, мета багатьох людей — зменшити їх, але є й ті, хто хоче їх збільшити. Вправи для сідниць можуть цьому допомогти. Збільшення сідниць може бути важливо і для чоловіків, і для жінок. Чоловікам, наприклад, може набриднути бути худими, і їм хочеться набрати вагу

Як набрати вагу і навіщо це взагалі потрібно робити?

. Сідниці — це одна з ділянок, де це завжди можна побачити. Жінки іноді просто хочуть мати сідниці побільше, щоб виглядати більш «апетитно».

Що потрібно мати на увазі

Що стосується збільшення сідниць за допомогою вправ, потрібно мати на увазі кілька ключових моментів. Щоб сідниці стали більше, сідничні м’язи потрібно опрацьовувати в першу чергу. Скорочення м’язів шляхом стиснення триває близько секунди, а рухи повинні бути повільними і плавними.

Вправи для збільшення сідниць не повинні бути складними, і для них не потрібно складне устаткування. Можна виконувати їх прямо у себе вдома. Все, що потрібно — це набір гантелей і стілець.

Випади

Випади — це вправа, які багато людей просто ненавидять. Хоча вони вкрай інтенсивні, вони також досить ефективні для сідниць. Для виконання цієї вправи зробіть великий крок вперед правою ногою. Спину тримайте прямо, зробіть упор присівши, зігнувши обидва коліна. Коліно передньої ноги зігнуто на 90 градусів, а коліно задньої ноги знаходиться в 5 см або вище над підлогою. Випрямитеся і зробіть великий крок вперед лівою ногою за тим же зразком. Ходите по кімнаті, виконуючи випади. Роблячи це, обов’язково стежте за тим, щоб коліно передньої ноги не заходило за кісточку.

Кроки на платформі

Ці вправи виконуються за допомогою стільця, і вони дійсно діють прямо на сідниці. Щоб виконати цю вправу, поставте праву ступню на стілець, ліва нога стоїть на підлозі. Встаньте на праву ногу, перемістивши на неї свою вагу. Роблячи це, підійміть з підлоги ліву ногу, і підтягніть коліно до грудей. Поставте ліву ступню назад на підлогу, і повторіть підйом і опускання. Виконайте серію повторень для однієї ноги, потім для іншої.

Махи ногою назад

Ця вправа спрямована саме на опрацювання сідниць. Щоб виконати його, встаньте на підлозі рачки. Зігнувши коліно, підніміть ногу з підлоги і витягніть її назад і вгору. Стисніть сідниці дуже міцно, опустіть ногу. Виконайте серію повторень однією ногою, потім поміняйте ногу.

Похожие темы