Вправи для збільшення грудей систематична робота над тілом

08 Май, 2014

Вправи для збільшення грудей систематична робота над тілом
  • Вправи для збільшення грудей — систематична робота над тілом

  • Комплексні заняття

Грудні імплантанти виглядають неприродно і можуть бути небезпечними, не кажучи вже про те, що коштують вони не дешево. Збільште розмір своїх грудей за допомогою спеціальних вправ для збільшення грудей, які достатньо виконувати два-три рази на тиждень. Накачавши м’язи, розташовані під грудьми, ви зробите їх візуально більше.

Всі жінки хочуть, щоб у них була велика груди. Але давайте звернемося до анатомії. Жіночі груди складається з жирових клітин, тому розмір грудей залежить від того, скільки жиру ви схильні накопичувати в цій частині тіла. Вплив на це надає ваша спадковість, ваша вага, стан здоров’я і ваш вік. М’язи, які знаходяться прямо під грудьми, називаються грудними. Вони також несуть відповідальність за розмір вашої грудей.

Отже, ви ніяк не можете виростити собі груди більшого розміру (якщо тільки не наберете вагу або не зробите операцію). Тим не менш, ви можете зробити вашу груди візуально більше, упруже і більше гарної форми, якщо попрацюєте над грудними м’язами.

Запам’ятайте, що не існує такого чарівного крему або пристосування, яке зробить вашу груди більше. Експерти рекомендують три основні вправи, які ви можете робити вдома і на які вам не потрібно витрачати ні копійки. Виконуйте вправи два або три рази на тиждень по 8-15 разів в три підходи і ви незабаром побачите результати.

Вправа 1. Жим лежачи

Візьміть у руки по гантелі, ляжте на килимок, степ-платформу або гімнастичний м’яч. Ця вправа буде ефективніше, якщо тіло буде піднято, так як лікті будуть краще дотягуватися до підлоги. Почніть з ваги в 2 кг і поступово збільшуйте його до 4,5 кг в міру того, як будуть міцніти ваші м’язи. Затисніть гантелі в руках і підійміть їх до плечей, а потім випрямляйте руки вгору. Потім опускайте руки і повторюйте вправу спочатку. Краще робити все повільніше, ніж швидко і безконтрольно, так м’язи швидше прийдуть в потрібний тонус. Постарайтеся виконувати три підходи по 12 повторень з тридцятисекундні перервами між підходами.

Вправа 2. Махи руками

Махи руками можна робити як з гантелями, так і з еспандерами. Ці вправи також найкраще виконувати на степ-платформі або гімнастичному м’ячі

Гімнастичний м’яч: море позитиву

.

Вправа 3. Віджимання в упорі лежачи

Віджимання в упорі лежачи — це чудові вправи для грудних м’язів, м’язів нижнього преса і рук. Постарайтеся виконувати три підходи по десять повторень, якщо потрібно падаючи на коліна.

Щоб попрацювати над черевними м’язами, покладіть паперові рушники або паперові тарілки під кожну руку. Починайте з положення в упорі лежачи і сковзаєте руками від себе до тих пір, поки ваші груди майже не буде стосуватися підлоги. Потім поверніться у вихідне положення. Лікті тримайте зігнутими і постарайтеся домогтися виконання десяти вправ по два підходи.

Вправа 4. Ізометричне скорочення м’язів грудей

Мета цього изометрического вправи — скорочувати м’язи, не рухаючи частинами тіла, які в цьому задіяні.

Ізометричні вправи можуть стати причиною різкої зміни артеріального тиску

Артеріальний тиск — яке можна вважати нормальним?

. Тому людям із серцевими захворюваннями або гіпертонією

Гіпертонія — зверніть увагу на нервову систему

краще уникати таких вправ, якщо тільки на це є дозвіл лікаря.

Для цієї вправи вам знадобиться рушник для рук. Тримайте рушник на рівні плечей, розставивши руки в сторони. Потім одночасно двома руками потягніть рушник вліво лівою рукою, а правою рукою потягніть його вправо. Робіть це пульсуючими рухами. Робіть вправу протягом хвилини, по три підходи з тридцятисекундні перервою між ними.

Вправа 5. Пози з йоги

  • Поза лука. Ця поза робить упор на грудях. Вона також дуже хороша для зміцнення спини, а також для поліпшення постави. Гарна постава автоматично робить груди візуально більше. До того ж ця поза допомагає зменшити дискомфорт при місячних.
  • Поза сарани. Поза сарани розтягує м’язи спини і покращує поставу. Також вона допомагає боротися з втомою і болями в нижній частині спини.

Результати цих вправ починають бути помітними вже через два тижні.

Три додаткових вправи

  • Вправа 1

Ляжте на живіт, зігніть коліна і схрестіть гомілкостопи. Зігніть руки в ліктях і упріться долонями в підлогу, злегка розставивши руки в сторони і перед плечима. Випряміть руки і піднімайте тіло, зберігаючи баланс за допомогою долонь і колін. Підборіддя тримайте на невеликій відстані від грудей так, щоб лоб був направлений в підлогу. Стисніть м’язи черевного преса. Зігніть лікті і опускайте все тіло одночасно. Намагайтеся не стільки торкнутися грудьми підлоги, а опускайтеся до тих пір, поки верхня частина рук не буде паралельна підлозі. Поверніться у вихідне положення. Чи не змикає лікті під час завершення вправи і не перетворюйте рухи голови в поплавок, тобто не опускайте голову до підлоги, не рухаючи при цьому іншу частину тіла.

  • Вправа 2

Ляжте на спину і витягніть ноги на підлозі, візьміть по банці консерви або гантелі в кожну руку. Піднімайте руки з гантелями вгору, щоб руки були навпроти плечей, а долоні були повернені від вас. Втягуйте м’язи черевного преса, але не притискайтеся спиною до підлоги і не вигинає її дугою. У цей час підборіддя повинен бути спрямований у грудях. Опускайте гантелі вниз і трохи в сторони до тих пір, поки ваші лікті злегка не торкнутися підлоги. Потім знову піднімайте вантаж вгору і стежте за тим, щоб ваші лікті не замикалися, а лопатки не відривалися від підлоги. (Використовуйте банки з консервами однакової ваги).

  • Вправа 3

Ляжте на підлогу, поклавши голову, шию і верхню частину спини на кілька великих подушок. Візьміть в кожну руку по гантелі або банку консервів і штовхайте вантаж прямо перед грудьми так, щоб долоні були спрямовані один до одного. Підборіддя притисніть до грудей так, щоб шия знаходилася на одній лінії із спиною. Спина повинна знаходитися в природному положенні, бути не вигнутою і не надто плоскою.

Розставляючи руки в сторони так, щоб лікті рухалися вниз з боків, опускайте вантаж до тих пір, поки ліктями не торкнеться підлоги. Лікті тримайте постійно зігнутими і піднімайте вантаж вгору, уявіть, що у вас на грудях лежить бочка і вам потрібно широко розставити руки, щоб обхопити її.

Фізичні вправи — це здоров’я, а хірургічне втручання — ні. Бюстгальтер у стилі пуш-ап тим більше не заподіє ніякого болю, тому зробіть собі такий подарунок і придбайте один з таких бюстгальтерів.

Похожие темы