Вправи для зміцнення грудей наскільки вони ефективні?

02 Май, 2014

Вправи для зміцнення грудей наскільки вони ефективні?

Багато жінок хочуть збільшити тонус, укріпити і підняти груди за допомогою вправ. Деякі можуть подумати, що вправи для грудної клітини можуть зробити груди менше, але насправді в більшості випадків відбувається зворотне. Якщо виконання цих вправ на зміцнення і ліфтинг

Ліфтинг — нова молодість

грудей не супроводжується значною втратою ваги, більшість жінок, які зміцнюють грудні м’язи, помічають, що груди стає більш пружною і піднятою, і що їх бюст набуває більш округлі обриси.

Вправи, призначені спеціально для зміцнення грудей, особливо корисні для жінок, які годували грудьми, і для жінок, у яких груди обвисли, втративши тонус і пружність з часом.

Ось деякі вправи, які можна робити, щоб поліпшити форму грудей, підняти й зміцнити її. Вони не тільки допоможуть надати форму лінії бюста, вони також є прекрасними вправами для зміцнення грудної клітки.

 • «Метелик» з гантелями 1-1,5 кг. Ляжте на спину, руки в сторони. Піднімайте обидві руки з гантелями вгору, поки вони не приймуть положення V над особою. Повторіть 10-15 разів.
 • Інший варіант «метелики». Для цієї вправи вам теж знадобляться гантелі вагою 1-1,5 кг, а також міцний стілець. Сядьте на край стільця, спина пряма, в кожній руці по гантелі. Руки опустіть з боків уздовж тулуба, потім повільно піднімайте руки до рівня плечей. Обережно поверніть руки в початкове положення. Повторіть 10 разів.
 • Віджимання. Віджимання з опорою на коліна, руки витягнуті до боків — це відмінна вправа для зміцнення грудей і надання їй пружності. Слідкуйте за тим, щоб віджимання робилися під таким кутом, щоб працювали м’язи в тому місці, де руки з’єднуються з грудьми, і з кожним повторенням напружуйте грудні м’язи.
 • Витягніть одну руку перед собою під прямим кутом до тулуба. Іншою рукою обережно притисніть витягнуту руку до грудей, відчуваючи, як стискається грудна м’яз збоку. Повторіть десять разів з кожною рукою.
 • Кожен раз, коли ви сидите за столом або ще десь, легко притискайте обидві руки до грудей збоку, відчуваючи, як злегка напружуються грудні м’язи. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд. Це прекрасна вправа для грудей

  Вправи для грудей: скульптурна робота над собою, яке до того ж знімає напругу. Воно прекрасно підходить для тих, хто працює за столом, його можна виконувати часто, і воно непомітно для сторонніх очей.

 • Помірний масаж. Ви можете підвищити еластичність і пружність грудей за допомогою ніжного масажу грудей. Особливо ефективний такий масаж, якщо його поєднувати із застосуванням сироватки для зміцнення грудей.
 • Є думка, що холодний душ або ополіскування грудей холодною водою підтримує пружність і еластичність грудей. Такий спосіб буде приємний не всім, тому не кожна жінка ним скористається, але якщо ви думаєте, що вам це допоможе, і не боїтеся холоду, можна це спробувати.
 • Віджимання від стіни. Цю вправу можна виконувати де завгодно, тому що воно не вимагає спеціального устаткування, крім рівної стіни. Покладіть долоні на стіну, руки на ширині плечей. Встаньте на шкарпетки

  Шкарпетки: слідами грецьких красунь, ноги повинні бути на відстані 50-60 сантиметрів від стіни. Повільно згинайте лікті, так, щоб вага тіла розподілявся між руками. Ви відчуєте, як працюють грудні м’язи. Випряміть руки, щоб виконати вправу до кінця, руки як і раніше на ширині плечей. Повторіть 20 разів.

Ці міні-тренування, зміцнюючі грудні м’язи, допоможуть сформувати більш округлу лінію бюста, а також підняти опускається або обвисають груди. Крім того, вони допоможуть надати тонус і красиву форму рукам.

Похожие темы