Вправи проти целюліту на війні всі засоби хороші

05 Май, 2014

Вправи проти целюліту на війні всі засоби хороші

У боротьбі з целюлітом як на справжній війні — всі засоби хороші, а найкраще, коли вони йдуть в комплексі. Правильне харчування, креми, косметологічні процедури

Ефективні косметологічні процедури: чудеса технологій

(Обгортання, масаж, озонотерапія і так далі) і фізичні вправи принесуть результат набагато швидше, ніж все це окремо.

Щодо останніх йдуть суперечки в численних інтернет та особистих обговореннях. Активна фізичне навантаження також швиденько відмітається при можливості позбуватися від «апельсинової кірки» пасивно — навіщо напружуватися, коли можна лише заплатити певну суму і сподіватися на якнайшвидше придбання гладкої шкіри. Але ж можна допомогти косметолога, і головним чином — собі, виконуючи нескладні і зовсім не виснажливі вправи, які не займуть багато часу і не зажадають зайвих витрат.

Чи можуть вправи позбавити від целюліту?

Питання неоднозначне. При запущених стадіях починати треба саме з більш важкої артилерії — руйнування жирових подушок масажем або мезотерапевтіческіе уколами, обгортання. Лікарі стверджують, що на третій-четвертій стадії целюліту кидатися качати стегна і сідниці — більш ніж нерозумно, бо можна посилити проблему. Сильно порушений місцевий метаболізм, виражена одутлість тканин, синюшність і відчутна низька температура на місці целюліту — привід спочатку вирішити проблему за допомогою фахівця, і вже потім, у міру поступового поліпшення вводити фізичні навантаження. У кожному разі, на ранньому або більш пізньому етапі лікування целюліту

Лікування целюліту — який з методів підходить вам?

або навіть для його профілактики, фізичні навантаження нададуть позитивний вплив, оскільки вони підтримають тонус м’язів, провокуючи їх на позбавлення від зайвого жиру.

Підходити до розвитку м’язів завжди треба з розминки (на десять-п’ятнадцять хвилин), яка стане кардіонагрузку з подальшим жироспалюючим ефектом, при цьому треба і в її рамках приділити увагу саме навантаженні на м’язи стегон.

Розминка, що розігріває м’язи і поліпшує метаболізм

  • ходьба на місці (повільне входження в розминку)
  • стрибки на місці (прискорення серцевого ритму)
  • присідання (аеробне навантаження + задіяння потрібної групи м’язів)
  • нахили тулуба вперед і вбік (розтяжка).

Також в боротьбі з целюлітом вашим прихильником стане їзда на велосипеді, під час якої спалюються калорії і одночасно тренуються потрібні м’язи.

Вправи проти целюліту на війні всі засоби хороші

Система вправ

Після розминки можна переходити до цілеспрямованої тренуванні зі зміцненням м’язів в тазостегнової області. Кожен підхід виконується по двадцять разів.

  • Встаньте прямо, руками спираючись на стілець. Трохи зігніть одну ногу в коліні і здійснюйте махи, відводячи ногу назад і трохи в сторону. Після того, як ви виконаєте вправу обома ногами, робіть махи чітко в бік, паралельно спинці стільця (для зовнішньої поверхні стегна), на закінчення переходячи до махам різко назад (для внутрішньої поверхні).
  • Встаньте на карачки, для меншої складності спираючись на підлогу долонями, для більшої — ліктями. Не розгинаючи колін здійснюйте повільні махи спочатку однією, потім іншою ногою, після чого треба повторити цикл, тільки розпрямляючи ногу при кожній викиді. Вправа прекрасно підтягує сідниці.
  • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах. Піднімайте таз від підлоги так, щоб ваше тулуб утворювало пряму лінію, затримайте на три-п’ять секунд, поверніться у вихідне положення.

Це основний комплекс, який діє на проблемну зону з усіх боків і по наростаючій. Всі вправи треба робити повільно, а не жваво ривками, інакше ефекту не буде, і ви лише травмуєте м’язи.

Після тренування

Після такої інтенсивного навантаження м’язи треба обов’язково потягнути. Найпростіший вид розтяжки стегнової м’язи — звичайний нахил вперед з положення стоячи з киснем руками стоп і затримкою на кілька секунд. Передню поверхню стегна потягує з положення стоячи, обхопивши ззаду рукою стопу і потягуючи її назад.

Вправам треба присвячувати від двадцять хвилин до однієї години два-три рази на тиждень. Кращий час — друга половина дня до вісімнадцяти-дев’ятнадцяти годин.

Після тренування потрібно піти в душ і там продовжити руйнувати жирові відкладення, підбираючись до них вже із зовнішнього боку: спочатку в душі зробити масаж з інтенсивним розтиранням проблемної зони, а після цього на чисту шкіру наносити антицелюлітний крем

Антицелюлітний крем: як повернути шкірі пружність

. Йому важко змагатися з целюлітом поодинці, але після такої потужної програми працювати крему буде набагато легше.

Євгенія Жіркіна

Похожие темы