Вправи з гирями швидкий спосіб повернути стрункість

Вправи з гирями швидкий спосіб повернути стрункість

24 Июн, 2014

Вправи з гирями швидкий спосіб повернути стрункість

Гиря — металева куля з привареною до нього ручкою, один з найпопулярніших видів спортивного спорядження для силових тренувань. Вправи з гирями — мабуть, один з найшвидших і ефективних способів повернути втрачену форму і позбавитися від зайвих кілограмів. Вправи з гирями дозволяють зробити тіло гнучкішим, підвищити рівень енергії і сили — і все це за вельми короткий термін. Ось чому вправи з гирями сьогодні користуються все більшою популярністю не тільки у чоловіків, а й у жінок.

Вправи з гирями роблять фігуру стрункою і підтягнутою, в той же час не «перекачуючи» м’язи до розмірів чоловічих м’язів. Як і інший спортивний інвентар, гирі можуть відрізнятися за розміром і вагою — для новачків рекомендовані гирі з невеликою вагою, який поступово, в ході тренувань, можна збільшити.

На відміну від стандартних гантелей, у випадку з гирями вага сконцентрований нижче ручки, тому вправи з гирями змушують використовувати більше м’язів, координуючи тіло з рухом гирі. В результаті вправи з гирями набагато інтенсивніше і дозволяють повернути втрачену форму куди швидше. Крім силових тренувань і зміцнення мускулатури, гирі відмінно підходять для кардиотренировок.

Вправи з гирями швидкий спосіб повернути стрункість

Вправи з гирями для жінок

  • Завжди починайте тренування під наглядом тренера
  • Новачкам рекомендується починати з вправ з одного гирею, а пізніше, в ході більш інтенсивних тренувань, користуватися двома гирями. Вага гир слід збільшувати поступово.
  • Тренуйте правильні рухи — будь-яка помилка може призвести до досить серйозної травми.
  • Між рухами залишайте невеликий час для відпочинку — 60-90 секунд.
  • Виконуйте вправи з гирями 2-3 рази на тиждень.
Вправи з гирями швидкий спосіб повернути стрункість

Найпростіші вправи з гирями

  • Підняття гирі вгору до висоти грудей: поставте ноги на ширину плечей, нахиліть тулуб вперед. Піднімайте гирю двома руками до рівня грудей, зберігаючи руки розслабленими, а плечі тримаючи прямо. Ця вправа призначена для м’язів нижньої частини тулуба і плечей. Повторіть підйоми 10 разів.
  • Підняття гирі вгору: поставте ноги на ширину плечей, нахиліть тулуб вперед. Покладіть гирю на підлогу між ніг. Встаньте і підійміть гирю на рівень грудей, а потім, взявши за ручку — над головою. Потім опустіть гирю до рівня плеча і поверніться у вихідне положення. Повторіть підйоми 10 разів.
  • Підняття гирі з нахилом: розташуйте гирю на підлозі між ногами. Нахиліться, візьміться за ручку гирі, тримаючи ноги прямо, випрямтеся, піднімаючи гирю вгору. Ця вправа призначена для ніг, стегон і спини. Повторіть підйоми 10 разів.
  • Підняття гирі зі скручуванням: підніміть гирю правою рукою спочатку до рівня плеча, а потім, повністю розпрямивши руку — над головою. Повільно нахиліться вліво, діставши лівою рукою до великого пальця лівої ноги і тримаючи праву руку в тому ж положенні. Повторіть вправу п’ять разів спочатку для однієї руки, а потім п’ять разів — для іншої руки.

Вправи з гирями оптимально підходять для жінок, чиє щільний розклад не дозволяє виділити достатньо часу на повноцінні тренування. За допомогою простих вправ з гирями можна підтримувати організм у тонусі, стимулюючи обмін речовин.

Похожие темы