Жироспалювачі не чекайте негайного ефекту

Жироспалювачі не чекайте негайного ефекту

03 Апр, 2014

Жироспалювачі не чекайте негайного ефекту

Жиросжигателями називаються препарати, які призначені для позбавлення від зайвої підшкірної жирової клітковини

Клітковина

. При застосуванні препаратів даної категорії не варто очікувати миттєвого ефекту і сподіватися, що жир буде спалюватися сам собою. Помітний результат буде гарантований тільки в разі дотримання двох основних умов: дотримуватися раціонального харчування і регулярно виконувати фізичні вправи.

Принцип дії

Жироспалювачі надають відразу кілька видів дії на організм, допомагаючи скинути зайву вагу, активізуючи обмінні процеси в організмі і сприяючи швидкому розщепленню жирів, контролюючи апетит і приводячи його в норму. Також жіросжігателі підвищують енергетичні витрати організму, збільшуючи і прискорюючи витрату калорій. До складу таких препаратів входять як рослинні, так і хімічні компоненти, які виводять зайву рідину з організму, роблять м’язи рельєфніше, пов’язують жир, сприяють його виведенню, і перешкоджають накопиченню жирової тканини в подальшому.

До складу жіросжігателей входять такі компоненти як йохимбе, екстракт зеленого чаю, бромелайн, гарцинія камбоджійська, хітозан, екстракт гуарани, L-карнітин та багато інших. Залежно від дії складових даних препаратів, при прийомі жироспалювачів можна домогтися того чи іншого ефекту.

Жироспалювачі, основою яких є термогенние комплекси, значно посилюють процеси розщеплення підшкірно-жирової клітковини, прискорюють метаболізм і ліпідний обмін. Складаються термогенние препарати з кофеїну

Кофеїн — користь чи шкода ?, ефедрину і подібних йому речовин, гидроксилимонной кислоти, холіну, L-карнітину, гуггулстерола, инозитола.

Ефект

Ефедріноподобние речовини стимулюють центральну нервову систему і значно підвищують обмінні процеси. Але не варто забувати, що термогеники з обережністю слід приймати людям, у яких є проблеми з щитовидною залозою, серцево-судинною системою, шлунково-кишковим трактом. Вкрай небажано і навіть небезпечно приймати даний вид препаратів людям, що мають такі захворювання як гіпертонія і цукровий діабет, адже їх вплив на організм полягає й у підвищенні артеріального тиску, температури тіла. Люди, які намагаються схуднути за допомогою жиросжигателей, відзначають не тільки зниження апетиту, а й підвищення працездатності і витривалості організму. Все це призводить худнуть в стан ейфорії, незважаючи на те, що дія цих препаратів має і зворотну сторону. При недотриманні дозування препаратів, що мають у своєму складі ефедріноподобние речовини, може спостерігатися ефект звикання. Через це фахівці не тільки радять строго слідувати інструкції, але і робити регулярні перерви у використанні препаратів.

Як приймати?

Жироспалювачі на основі зеленого чаю, хітозану, екстрактів гарцинии і йохимбе роблять на організм менш виражений ефект ніж термогенние комплекси, але і шкоди від них менше. Навпаки, такі препарати приносять додаткову користь і не тільки знижують апетит і стимулюють обмін речовин, але і підвищують імунітет. Зелений чай є прекрасним природним антиоксидантом і допомагає організму боротися з вільними радикалами. Екстракт йохимбе робить позитивний вплив на роботу статевої системи людини, збільшуючи приплив крові до органів малого таза. Екстракт гарцинии допомагає позбутися непереборного потягу до солодкого і несе організму додатковий заряд бадьорості. Хтозна покращує роботу печінки.

Не варто забувати, що прийом деяких жироспалювачів рекомендується тільки після консультації з терапевтом, ендокринологом і кардіологом, оскільки прийом таких препаратів, при тих чи інших наявних захворюваннях, часто прискорює перебіг патологічних процесів. До того ж наявність зайвої ваги може свідчити про наявні неполадки в роботі щитовидної залози або гормональних порушеннях

Гормональні порушення — збій в роботі організму

і спроба схуднути за допомогою жиросжигателей не тільки не виправдана, але й не принесе успіху доти, поки не будуть усунуті проблеми зі здоров’ям.

Наталія Біатова

Похожие темы