Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correction Clinique перший ССкрем скоро в Росії!

02 Мар, 2015

Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correction Clinique перший ССкрем скоро в Росії!

Знаменитий ВВ-крем, винайдений в Південній Кореї, з’явився на прилавках магазинів в 2011 році, і за короткий термін знайшов величезну армію прихильників. Відпущений під егідою безлічі брендів, він став панацеєю краси. Ще б пак, адже в одному флаконі можна було отримати помічника в макіяжі (тональну основу і крем), борця зі старінням, пігментацією, недосконалостями шкіри — висипом вугрів, запаленнями, підвищеною секрецією сальних залоз. Не дивно, що ВВ-крем став легендарним продуктом.

Час невблаганно біжить вперед, і нову еру в догляді за шкірою відкриває СС-крем. Першість за винаходу чергового творіння з двох букв знову належить країнам Азії. Абревіатура СС розшифровується, як Color Correction, тобто крем коригувальний тон. Основний функціонал цього засобу стоіться на трьох китах — зволоження, усунення дефектів рельєфу і кольору шкіри, захист від сонячного випромінювання. Його текстура набагато легше, а зволожувачів у складі набагато більше, ніж у попередника, він швидше припаде до смаку людям з сухою або дуже сухою шкірою. Тому, СС-крем ні в якому разі не можна вважати суперником знаменитому ВВ, він скоріше брат по розуму і компаньйон у боротьбі за здоров’я і красу шкіри.

Нововведення з двох букв вже поповнило запаси бьютіголіков в багатьох країнах Європи. Росії залишилося чекати зовсім недовго, СС-крем з’явиться на полицях магазинів у червні, і першим на вітчизняний ринок його запустить компанія Clinique. Основне завдання, яке буде вирішувати Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correction — Це коригування тону шкіри. Сірий, землистий колір обличчя, жовтизна залишаться в минулому.

У складі засоби оптичні мікрочастинки, створені на основі пігментів лавандової пудри, розсіюють світло, допомагають вирівняти колір обличчя. Завдяки особливій технології крем підлаштовується під природний тон шкіри, наповнює її природним сяйвом, і, незважаючи на легку текстуру, маскує всі недоліки, включаючи поверхневу пігментацію і почервоніння.

Не оминули творці стороною і ще два важливі чинники. Перший — зволоження. Система СС-крему побудована на трьох компонентах (гіалуронової кислоти, сорбітол, агентах трегалози) допомагає наситити шкіру вологою, утримує її всередині, позбавляє від сухості і лущення.

Другий фактор-захист. Вхідні до складу сонячні фільтри фізичного та хімічного властивості, захищають від UVA і UVB-променів. Антиоксиданти, такі, як вітамін Е, розмарин, аскорбіл допомагають боротися з вільними радикалами, попереджаючи передчасне старіння шкіри.

На російському ринку Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correction буде представлений у трьох відтінках від суперсветлого до темного. Крем можна використовувати, як догляд, основу або тональний крем.

Похожие темы