Світ у рожевому світлі — світ без раку грудей

27 Янв, 2015

Світ у рожевому світлі - світ без раку грудей

Корпорація Este Lauder підвела російські підсумки кампанії проти раку молочної залози разом з готелем Hilton Moscow Leningradskaya, зірками моди, музики, кіно, театру і телебачення.

В світі: сто мільйонів рожевих стрічок і примірників інформаційних матеріалів; сотні ілюмінованих пам’яток; десятки мільйонів доларів, зібраних на користь досліджень — так виглядає Кампанія-2008. А якби можна було зібрати і з’єднати всі стрічки з початку Кампанії в 1992 році, вони протягнулися б від США до … Китаю!

У Росії та СНД: більше 200 магазинів; 50 000 рожевих стрічок; мільйони активних учасників! Дебютанти-2008 — готель Hilton Moscow Leningradskaya, що зустрів гостей гала-коктейлю, і страхова компанія ЕЙС, просунувшись турботу про здоров’я жінок на новий рівень. Новатор-2008 — російський портал MySpace, що дав рожевою стрічкою профіль, ім’я та друзів. Активісти-2008 — це всі ми! Журналісти, літератори, артисти … читачі, глядачі, слухачі, співрозмовники!

Захід — підведення підсумків Рожевої Стрічечки-2008 — як і в минулі роки, пройшло за підтримки Федерального Мамологічного Центру. Разом з представником ФМЦ Михайлом Мазо вечір відкрили вітальною промовою генеральний директор російської філії Корпорації Estée Lauder Кріс Гуд і генеральний директор Hilton Moscow Leningradskaya Йорг Бегін. А потім слово взяв генеральний директор компанії ЕЙС, яка цього року вивела страховий ринок на новий рівень: вперше в історії російського страхування ми з вами отримали можливість знайти реальний захист в маммологических випадках, яку раніше не могли забезпечити нам роботодавці в звичайному порядку. Спеціально для Кампанії проти раку молочної залози, що проводиться корпорацією Estée Lauder, компанія ЕЙС розробила нову програму страхування «Жіноче здоров’я» для російських жінок, що передбачає одноразову грошову виплату у разі діагностування раку грудей і — найсуттєвіше — можливість роботодавцям оформити корпоративне страхування для своїх співробітниць. Ця програма унікальна тим, що компанія ЕЙС не тільки забезпечує матеріальну підтримку жінці в разі діагностування цього захворювання, але також надає можливість Партнерам програми здійснити збір коштів на реалізацію власних благодійних програм. Партнерами ЕЙС за цією програмою виступають кілька провідних естетичних клінік Москви. У вересні програма була Інтернет-аудиторії Співтовариства менеджерів E-xecutive, і з тих пір кількість застрахованих перевищила 100.

Як завжди, Кампанію підтримують зіркові учасники — артисти, художники, модельєри, телеперсони і багато інших. Серед гостей гала-коктейлю були: телеведучі Катерина Стриженова і Аврора; актриси Наталія Гвоздікова, Агрипина Стеклова, Олена Захарова, Анна Банщикова, Катерина Нікітіна, Юлія Силаєва, Анна Якуніна, Оксана Сташенко, Євгенія Люта та інші; поет Володимир Вишневський; Тимофій (Hi-Fi) з дружиною Любою; модельєри Юлія Далакян, Олена Теплицька, Сергій Сисоєв, Доніс; видавець і літературний критик Олександр Шаталов; письменниця Лана Примхлива.

Кампанії проти раку молочної залози проходить під гаслом «Світ у рожевому світлі — світ без раку грудей».

Кампанія покликана об’єднати безліч різних людей для того, щоб якомога швидше було знайдено засіб лікування раку молочної залози. Вона проходить у понад 60 країн світу і, як завжди, спрямована насамперед на просвітництво людей щодо того, як важлива рання діагностика захворювання. Крім того, в черговий раз вжито максимальних зусиль зі збору коштів на дослідження — щоб якомога швидше було знайдено засіб повної перемоги над раком грудей.

П’ятнадцять найбільших і найбільш затребуваних брендів Корпорації Estée Lauder, як і в попередні роки, запропонували спеціальні асортимент, кошти від продажу якого підуть до Фонду досліджень раку молочної залози: Aveda, Bobbi Brown, Bumble and bumble, Clinique, Darphin, Donna Karan, Estée Lauder, Jo Malone, La Mer, Lab Series Skincare for Men, Ojon, Origins, Prescriptives, Tommy Hilfiger Toiletries і Sean John Fragrances. На їх прилавках відвідувачів чекали інформаційні матеріали та рожеві стрічки, за допомогою яких усі бажаючі змогли зробити свій внесок в привернення суспільної уваги до проблеми здоров’я грудей.

Модель Estée Lauder і посол Кампанії проти раку молочної залози актриса Елізабет Херлі: «Ми хочемо від вас зовсім небагато: надіньте рожеву стрічку, купіть« целeвое »засіб на користь досліджень раку молочної залози — і обов’язково розкажіть ключове послання Кампанії всім своїм знайомим, друзям і родичам. Розкажіть, наскільки важливо раз на рік відвідувати мамолога, особливо якщо жінці виповнилося 40 років. Не пропускайте жодного року — і тоді, навіть якщо у вас виявиться проблема, вона буде не старше 364 днів!»

Похожие темы