Свято Краси на Чорному морі

02 Фев, 2015

Свято Краси на Чорному морі

  В рамках міжнародного фестивалю моди «Оксамитові сезони в Сочі» у 2009 році традиційно, вже 3 рік поспіль, пройшов конгрес перукарського мистецтва під егідою журналу «Стильні зачіски». Цього року перукарське мистецтво розширює свою присутність на фестивалі, починаючи з відкриття, що пройшов під прапором партнерів журналу «Стильні зачіски» компанії «Schwarzkopf Professional», яка провела 7 жовтня 2009 в рамках фестивалю моди ювілейний фестиваль перукарського мистецтва «Золоті ножиці».

Протягом чотирьох днів, з 7 по 10 жовтня 2009 року, в рамках конгресу пройшли круглі столи фахівців індустрії краси, майстер-класи для перукарів і стилістів, шоу-покази провідних стилістів Росії та Європи. Свою майстерність на сцені найбільш значимою майданчики міста Сочі «Зимового театру» показали провідні фахівці компанії «Schwarzkopf Professional», свою шоу-програму представив президент Російської секції клубу стилістів Haute Coiffure Francaise (Від куафюри Франсез) Едуард Тришкин. Кульмінацією свята краси на Чорному морі стало вручення найбільш значимою в Росії Премії в Області Індустрії моди. У 2009 році лауреатом фестивалю в номінації «Вибір професіоналів» стали такі торгові марки, як LAKME, HAIRWAY, KAARAL і DENMAN. Національну Премію в Області Індустрії моди в номінації «Перукарське мистецтво» у 2009 році отримав талановитий стиліст, засновник академії перукарського мистецтва «Профіль» у місті Воронеж Віктор Уксусов.

Журнал «Стильні зачіски» провів велику роботу в 2009 році з дослідження ринку професійної косметики, аксесуарів та інструментів, проводячи анкетування читачів журналу, відвідувачів профільних виставок у різних регіонах і містах Росії. Результатом цих досліджень стала можливість висувати претендентів на національну премію і можливість нагороджувати лідерів професійного сегмента ринку індустрії краси.

Журнал і його робота в напрямку висвітлення області індустрії краси та моди були помічені радою професіоналів Національної Академії Індустрії Моди на чолі з президентом академії метром Російської моди В’ячеславом Зайцевим. У 2009 році журнал «Стильні зачіски» став лауреатом Національної премії в галузі Індустрії моди в номінації «Видання». Урочисте нагородження журналу відбулося 10 жовтня на закритті фестивалю «Оксамитові сезони в Сочі».

Похожие темы