System Professional святкує своє перетворення

16 Фев, 2015

System Professional святкує своє перетворення

  Навесні 2010 року відбувся перезапуск єдиною в своєму роді персоналізованої професійної Системи по догляду за волоссям System Professional, що пропонує ексклюзивні рішення для салонної практики та домашнього застосування. Цієї події з нетерпінням чекали тисячі стилістів і перукарів по всьому світу, а також ті, хто звик довіряти турботу про красу і здоров’я свого волосся багаторічному досвіду SP. І коли оновлені формули колишніх продуктів та актуальні новинки німецького бренду вже знайшли своїх шанувальників і були гідно оцінені експертами, System Professional приготував свято, присвячене перевтілення.

З 16 по 20 серпня в Wella World Studio Moscow і в Ботанічному саду МГУ «Аптекарський город» відбулося грандіозне захід System Professional, в рамках якого пройшли майстер-класи міжнародних і російських майстрів, спеціальні тренінги для учасників програми «aSPірант» від топ-стиліста Олександра Крашеніннікова (Росія) і шоу-покази від найяскравіших зірок світу перукарського мистецтва.

Близько 500 друзів і шанувальників всесвітньо визнаного бренду були запрошені на урочистості на честь SP-перезапуску. Гостями свята стали експерти в галузі перукарського сервісу, директори і власники салонів краси, а також журналісти та редактори провідних бьюті- та профільних професійних журналів.

Кульмінацією річного заходи System Professional став фінальний урочистий вечір 20 серпня. Його гостей чекали невимушена атмосфера, вишукана музика, хитромудрі коктейлі і … приголомшливі враження. Адже домінантою події став виступ команди топ-стилістів Björn Axén — Йохана Хелльстрома (Johan Hellström) і Пітера Хегельстама (Peter Hägelstam). Особисті перукарі Її Величності Королеви Швеції та всієї королівської сім’ї, триразові володарі престижної премії в області салонного бізнесу Global Salon Business Award, вони відомі в Росії як стилісти найвищого рівня і представники еліти європейської Hair & amp; Fashion індустрії.

В основі їх творчої програми, яка була представлена ​​в Москві, лежала концепція «гри» з довгим волоссям. Йохан і Пітер сміливо експериментують зі стилями та напрямками, елементами різних технік і фактурами, створюючи справжні перукарні шедеври, будь то вечірня, весільна зачіска, укладання в стилі «коктейль» або «диско». За уявною простотою їх творінь ховається глибока складність задуму і філігранна точність його виконання, завдяки чому навіть найзухваліші зачіски виглядають витончено-недбалими і одночасно ретельно продуманими, лаконічно завершеними, — ультрамодний авангард змушує шукати свої витоки в досвіді минулого, а актуальна неокласика наповнюється новим, пульсуючим сучасністю звучанням.

Образи шоу Björn Axén являють собою симбіоз останніх перукарень тенденцій та одягу houte couture шведського дизайнера Ларса Валина (Lars Wallin). У колекції, яка була продемонстрована публіці, дивно гармонійно поєднується інноваційність у самому гострому її прояві з розкішшю аристократичного лиску.

Уміння поєднати в своїх роботах розрізнені точки простору і часу — заглянути в минуле і на крок випередити майбутнє, вихопити арабески східних мотивів і невимушено сплавити їх зі строгістю готики, як би ненароком підкресливши технологічним штрихом, — ознака найвищої майстерності Björn Axén Artistic Team. Тому їх шоу стає потужним імпульсом для інших стилістів на шляху створення власних, неповторних творчих концептів.

Всі ці якості не меншою мірою властиві й самій гамі продукції оновленого System Professional. Недарма застосування засобів лінії перетворює навіть найпростіші перукарські процедури в вишукане насолоду. Тим більше що одним з найважливіших акцентів перетвореного SP є інноваційна салонна послуга — Церемонія «Алхімія волосся».

В основі процедури лежить революційний концентрований продукт, що отримав назву «Інфьюжн» (infusion). Це засіб, представлене в п’яти варіантах (для гладкості волосся, зволоження, відновлення, додання обсягу і захисту кольору) і призначене для використання в поєднанні з однією з SP-масок, доводить ідею професійного догляду до досконалості. У процесі Церемонії клієнт залучається до таємне дійство, яке виробляє над його волоссям стиліст.

Такий тонкий підхід до потреб клієнтів і потребам їх волосся піднімає System Professional на якісно новий рівень. Адже унікальна Система, що включає в себе різні засоби для догляду за волоссям та шкірою голови, дозволяє домогтися немислимого поєднання варіантів для задоволення індивідуальних потреб кожного клієнта. А це означає, що перетворений SP знову дивує своїх шанувальників, пропонуючи безліч ексклюзивних рішень і найсучаснішу на сьогоднішній день концепцію салонного сервісу.

System Professional: досконалість волосся нескінченно — підкресліть саме вашу індивідуальність!

Похожие темы