Тенденції річного манікюру Морська гладь

25 Ноя, 2014

Тенденції річного манікюру Морська гладь

  Представниці прекрасної половини людства здавна прагнуть до досконалості — зачіска, макіяж і, звичайно, манікюр — невід’ємний «атрибут» сучасної леді для підтримки краси та ділового іміджу протягом усього року.

Працюючи над створенням свого індивідуального образу, кожна жінка прагне доповнити костюм і зачіску красивим ефектним манікюром. Адже саме в кольорі і, звичайно, формі нігтів полягає «родзинка» усього зовнішнього образу. Підібрати актуальний у сезоні відтінок лаку для нігтів сьогодні не проблема: різноманіття кольорів і мініатюрних флаконів, представлених на ринку індустрії краси, може не тільки допомагати у виборі необхідного тону, але і вводити в оману цим своїм достатком. І все тому, що сьогодні лак підбирають не тільки під колір і стиль одягу, але при цьому звертають особливу увагу і на форму нігтя.

Актуальна форма нігтів цього літа — «м’який квадрат», довжина якого — не більше ніж помірна. Головне, не «перенаситити» манікюр великою кількістю акцентів як у формі, так і в колірних комбінаціях. Саме тому, безсумнівним лідером в колірній річної палітрі визнані всі відтінки синього, що привносять в літній манікюр мальовничий краєвид з глибин океану. А якщо супроводити такий дизайн відтінком шампань або теракоти — кольором коралового рифу, то можна сміливо претендувати на звання володарки самого стильного манікюру в середовищі міських модниць! Адже «природні» відтінки з морською тематикою — від яскраво-блакитних кристально чистих хвиль океану до величного червоного, таємниче безтурботного коралового рифу — безсумнівний тренд сезону!

Для тих, хто і влітку воліє манікюр в ніжних, пастельних тонах, підійдуть нейтральні відтінки лаків — напівпрозорі ніжно-рожеві, світло-персикові або просто прозоре покриття. Це не тільки практичний і бездоганний манікюр, а й тренд сезону, який не виходить з моди вже довгий час. Виходячи з майбутніх заходів та мінливого настрою, класичний «френч» можна «облагородити» яскравими деталями: стразами, яскравим малюнком або блискітками. Незаперечна «класика жанру», не виходить з моди з моменту своєї появи і що продовжує розбурхувати серця сучасних модниць!

Ірина Деденево, тренінг-менеджер компанії «ПаркБьютіРус» — офіційного представника корпорації ORLY в Росії

Похожие темы