Тестування косметики як це зробити правильно?

09 Янв, 2014

Тестування косметики як це зробити правильно?

Для того щоб косметика підкреслювала красу, а не навпаки, важливо не помилитися з її вибором. При сучасному достатку, що панує на ринку косметологічних товарів, це перетворюється на досить складну задачу. Засоби по догляду за обличчям повинні відповідати безлічі критеріїв: підходити за віком, по типу шкіри, мати приємну текстуру і запах. А знайти в такому випадку золоту середину допомагає тестування косметики.

Якщо жінка вміє правильно тестувати косметику, вона не тільки завжди знайде саме те, що потрібно їй, але і буде виглядати просто чудово. Великі косметичні магазини, де до цього підходять професійно, завжди безкоштовно пропонують покупцям численні тестери і пробники. Крім того, кожному косметичного засобу належить мати сертифікат. Потрібно пам’ятати, що сертифікат не гарантує ефективність косметики — він лише підтверджує відсутність у ній токсичних речовин і сприятливого середовища для розвитку хвороботворних бактерій і мікроорганізмів.

Як користуватися пробниками

Великі жіночі журнали часто розміщують в якості додатку до своїх глянцевим сторінкам пробники тих чи інших кремів, масок, скрабів, сироваток і так далі. Вмісту невеликих пакетиків зазвичай вистачає всього на одне-два застосування, але і цього цілком достатньо для того, щоб виявити ступінь сполучуваності цього засобу зі своєю шкірою. Його запах і консистенція не повинні відштовхувати, а шкіра під шаром такого крему або маски повинна себе відчувати комфортно і легко. Пощипування, поколювання, а тим більше свербіж геть виключені. Якщо вони дають про себе знати, необхідно негайно змити засіб теплою водою — воно категорично не підходить.

Деякі косметологи-професіонали радять не судити про якість кошти з першої реакції, навіть у тому випадку, коли вона виявляється негативною. І пояснюють це так: подібна реакція може бути обумовлена ​​не споживчими властивостями косметики, а особливостями організму людини, яка нею користується, що проявляються в певні моменти часу. Тому слід почекати кілька днів і потім повторити експеримент. І тільки в разі повторної невдачі можна робити невтішні висновки.

Пробники не дають можливості повною мірою оцінити дієвість антивікової косметики, оскільки вона дає ефект лише при тривалому застосуванні. А ось оцінити якість матуючого крему можна відразу, оскільки відразу видно, приховує він жирний блиск шкіри чи ні.

Тестування декоративної косметики

Тестувати помаду або блиск для губ за допомогою спеціальних маленьких пробників-олівців слід надзвичайно обережно, оскільки їх жирна текстура — відмінне середовище для розмноження бактерій і мікробів. Через пробники помади можна легко підчепити, наприклад, вірус герпесу

Герпес — вилікуватися неможливо ?, і тому торкатися ними до губ неприпустимо. Найкраще нанести шар помади з пробника на подушечки пальців, оскільки шкіра в цих місцях найбільш близька за кольором до шкіри губ. Тестувати блиск для губ можна на тильній стороні долоні: при цьому нескладно відразу зрозуміти, наскільки він липкий і як буде блищати.

Туш оцінювати в пробниках не рекомендується взагалі. Маленькі тюбики випускаються лише для того, щоб продемонструвати особливості конструкції щіточок. Вони абсолютно не розраховані на багаторазове масове використання, так як ними нескладно занести інфекцію на слизову оболонку ока.

Тестування тіней для повік

Тіні для повік: як підкреслити красу очей, на щастя, являє собою менше небезпеки — достатньо лише перед ним зняти ватним диском верхній шар тіней з пробника щоб уникнути небажаного зараження. Потім тіні наносять на повіку за допомогою чистої ватної палички.

Пудру і тональний крем багато жінок тестують, наносячи на тильну сторону долоні, але це зовсім неправильно — адже на обличчі вони потім будуть виглядати зовсім інакше. І тому спочатку слід очистити обличчя. Нанести на нього шар денного зволожуючого крему і лише потім широким мазком на вилицю нанести тональний крем або ватним диском — пудру. Так само, як і у випадку з тінями, з пудри

Пудра: від первісних білил до бронзера

попередньо знімається небезпечний верхній шар.

Світлана Усанкова

Похожие темы