Thalion сила моря проти стресу і целюліту

24 Фев, 2015

Thalion сила моря проти стресу і целюліту

  У салоні краси Malinari з’явилися нові послуги: ензимний пілінг та обгортання Thalion.

Завдяки своїй абсолютній натуральності обгортання Thalion максимально повно вбираються клітинами: Всі корисні речовини в засобах по догляду містяться в легко засвоюваній формі. Подрібнені до стану порошку, водорості легко проникають в шкіру і підшкірні шари, збагачуючи клітини життєво важливими вітамінами і рідкісними мікроелементами. Вони не тільки зволожують і живлять шкіру, але також запускають процеси очищення та регенерації, знімають накопичився стрес і втому.

Обгортання Thalion унікальні своїм складом, який зібрав усе найкраще, що може дати морська вода, лікувальна грязь і водорості. Саме тому дія різних серій Thalion так відрізняється: обгортання можна зменшувати целюліт і набряклість, знижувати вагу, коректувати фігуру, лікувати болю в спині і хребті.

Комбінування різних ліній Thalion призводить до фантастичних результатів: Клієнти салону Malinari розповідають, як помолодшала їх шкіра, зникла втома, пропав целюліт і припинилися що турбували шкірні проблеми. У цьому немає нічого дивного: ми всі вийшли колись з моря, і сьогодні море дарує нам красу і здоров’я.

Процедура обгортання починається з м’якого пілінгу, який очищає шкіру від відмерлих клітин. Після цього на тіло наноситься спеціальний лосьйон, поліпшує взаємодію між шкірою і доглядом. Нарешті, настає час самого обгортання: майстер покриває шкіру шаром догляду Thalion, насолоджуватися яким Ви будете найближчі сорок хвилин.

Показань до проведення обгортань Thalion багато: майже кожного нашого клієнта можна рекомендувати саме ці відходи — для регенерації шкіри, лікування целюліту, відновлення тонусу організму, розслаблення, зняття стресу

Сучасній людині складно справлятися з усіма неприємностями, що оточують його: несприятливою екологією, нездоровою їжею, пасивним способом життя, — і тільки Thalion готові протистояти агресії зовнішнього світу, захищаючи від неї кожну клітинку Вашого організму.

Єдине протипоказання до обгортання Thalion — порушення в роботі щитовидної залози: морські водорості містять велику кількість йоду.

Адреса салону Malinari: М. Тургенєвська, Печатников провулок. д. 21

Тел. (495) 621-74-98

Похожие темы