Традиції Ів Роше Озеленимо планету разом!

Традиції Ів Роше Озеленимо планету разом!

22 Окт, 2014

  У 2010 році, в рік свого 50-річного ювілею марка Ів Роше робить особливий подарунок Планеті — 50 мільйонів дерев! На цьому тижні гуманітарна акція почалася і в Росії, де заплановано висадити 3 мільйони рослин. У Москві, на проспекті Миру, д. 26 в Ботанічному саду МГУ («Аптекарський город») відбулася посадка унікальної колекції хвойних видів рослин.

Ведучий церемонії — Олександр Олешко. Взяли участь в акції: Генеральний директор компанії Ів Роше в Росії Брюно лепри, дружина посла Франції в Росії Катрін де Гліньясті, актори Альона Яковлева, Любов Толкаліна, Кирило Рубцов, Єлизавета Арзамасова, співачка Ольга Орлова, ведуча каналу «Культура» Нара Шіраліева, письменник Олег Рой та інші. Допомагали зірок наші вельмишановні журналісти. Наприкінці посадки, вже за традицією, всі присутні випустили в небо білих голубів.

У знаменний рік Франції в Росії в рамках своєї програми «історичні сади планети», компанія Ів Роше прийняла рішення надати допомогу Ботанічному саду МГУ в створенні нової ландшафтної зони, що складається з рідкісних сортів хвойних рослин, зібраних в європейських розплідниках. У цей день було посаджено близько 1 000 селекційних коренів.

Історія проекту Озеленимо планету разом почалася в березні 2007 р в Найробі. Там пан Жак Роше, син засновника марки і президент Фонду Ів Роше, познайомився з Вангарі Маатаї, першою африканською жінкою-лауреатом Нобелівської премії Миру та ініціатором проекту «Озеленимо планету разом», який проводиться під егідою Програми ООН із захисту навколишнього середовища (PNUE). Тоді ж було прийнято рішення, за підтримки клієнтів і партнерів марки Ів Роше, посадити до 2009 року 1 мільйон дерев. У 2009 році посадка дерев почалася і в Росії! Стартовим майданчиком благодійної програми компанії Ів Роше став «Аптекарський город».

Традиції Ів Роше Озеленимо планету разом!

Історія Ботанічного саду МГУ пов’язана з ім’ям Петра Першого, за Указом якого в 1706 р був створений Аптекарський город для вирощування лікарських рослин на тодішній північній околиці Москви — за Сухарева вежею. У 1805 р город був придбаний Московським університетом і перетворений на Ботанічний сад. Старовинний парк донині зберігає риси планування XVIII століття і наступних її змін в епоху пейзажного садового стилю. «Аптекарський город» не поступається своєю багатовіковою історією та традиціями знаменитим історичним садам Франції, таким як середньовічні сади аббатств Фонтевро і Руайомоне, які знаходяться під патронатом Фонду Ів Роше — Інституту Франції.

У рік свого 50-річчя марка робить особливий подарунок Планеті, ставлячи перед собою нову мету — посадити 50 мільйонів дерев у всьому світі. Така глобальне завдання компанії Ів Роше стає реальною тільки за підтримки своїх численних клієнтів! У проект залучений з доброї волі кожен з нас. Купуючи змінний картридж догляду проти перших зморшок Рослинний Інозітол або еко-Шампунь & quot; I ♥ My Planet & quot;, клієнти Ів Роше перераховують кошти на посадку одного дерева.

«Рослинний світ є для нас невичерпним джерелом творення, але в той же час саме він формує наші тверді переконання: поважати будь-яку форму життя на Землі, поважати Планету в цілому і, як наслідок, виконувати свою основну місію, гарантуючи постійний захист рослинного світу», — говорив пан Ів Роше. Ця думка лягла в основу всієї філософії марки Ів Роше, що носить ім’я свого засновника.

Похожие темы