Тренди 2011 від Wella Professionals

16 Фев, 2015

Тренди 2011 від Wella Professionals

  Під кінець року в Парижі компанія Wella Professionals представила своє бачення нового і творчого дизайну зачісок. Колекція Trend Vision 2011 визначає основні тренди для жінок, які хочуть, щоб їх зачіска «залишила свій слід в історії». Образи були ретельно розроблені міжнародними арт-директорами компанії Wella Professionals, Юджином Сулейманом і Джошем Вудом, разом з креативною групою Wella Professionals.

Тренд Lumina

В основі цього тренда лежить досконалість майбутнього, в якому сучасна наука і техніка виводить розкіш на новий рівень. У косметиці досконалий, фарфоровий колір обличчя посилюється завдяки м’яким, «металевим» акцентам. Використовуються асиметричні зачіски. Форми чисті з природною плинністю завдяки особливим, плавним лініям. Жіночні та витончені волосся сяє подібно до дзеркала. Сяйво і плавні рухи посилюються м’якими тонами, які спеціально були використані для посилення ефекту. Відтінки переходять із золотого в рожево-золотий, в «срібло», «платину» і навіть «олово».

Тренд Glamazon

Дика первородна енергія, перенесена на місто, є основою цього тренда. Дівчину надихає бронзовий, жовтувато-коричневий колір шкіри, і образ завершують очі з темними, розмитими тінями. Різноманітні текстури і золоті тони роблять цей образ «диким» і жіночним одночасно. Щоб справити враження використовується контрольована «дикість» волосся в поєднанні з надмірно збільшеним об’ємом. Колір навіяний насиченими коричневими і золотими кольору Амазонки, він розсіюється на кінчиках волосся і додає мерехтіння.

Тренд Passionista

Заява нового червоного у поєднанні з рум’янцем на щоках. Ллються каскадом хвилі об’єднуються з падаючими завитками, щоб створити витончений ефект, повний руху і тіла. Форма керована, але вона, все ж, має свою м’якість, яка робить цю форму спокусливою. Колір сміливий і ефектний. У тренді зухвалий, сильний, пристрасний, живий червоний колір.

Тренд Polaris

Цей тренд заснований на контрастах. Святкуючи свою силу і жіночність, сучасна ділова жінка каже, що вона впевнена в собі і змусить вас рахуватися з її думкою. Очі ефектно обведені, чорні штучні важкі вії як би «заповнюють» всю брову. Цей образ виник з скульптурних форм, з точністю змодельованих. Форма голови виглядає подовженою, аеродінамічной і швидкою.

Похожие темы