Тренди осені 2010 від Wella Professionals

16 Фев, 2015

Тренди осені 2010 від Wella Professionals

  Wella Trend Vision, щорічний прогноз трендів Wella Professionals, зробив величезний вплив на створення трендів для модних колекцій Юджина Сулеймана Wella Professionals Global Creative Director, Care Styling, і Джоша Вуда, Wella Professionals Global Creative Director Color. Передбачаючи основні напрямки в перукарні моді, Wella Trend Vision веде за собою моду волосся на модних подіумах.

Trend Vision 2010 — це чотири модних образу: Midnight Stage, Nature’s Goddess, Nomad Couture і Techno Poetry, кожен з яких є уособленням сучасної жінки, відбиваючи всі аспекти її життя: від її ставлення до навколишнього середовища до стилю її життя в місті, сучасної сексуальності і романтичності.

Techno Poetry

Мовою моди, Techno Poetry — сильне позитивне заяву, що включає в себе романтичні образи майбутнього. Образ поетичний, але з сучасними технічними елементами в більш м’якому сприйнятті.

У зачісках Techno Poetry відповідає певному набору правил. & Quot; Це розслаблені волосся, — говорить Юджин. — Але відчувається, що все-таки щось було з ними зроблено, просто незрозуміло, що & quot ;.

Nomad Couture

Для вільних духом. Nomad Couture показує, як виглядають волосся після світового турне.

Nomad Couture — це експериментальний колір волосся. & Quot; Ця жінка багато подорожує, купила незвичайне прикраса в Японії і носить його в Нью-Йорку. Її стиль — це розплавлення етнічних культур в західному суспільстві & quot ;, — каже Джош.

Nature’s Goddess

В домінуючою сезонної палітрі земляних насичених натуральних тонів (від бежевих до темно-коричневих) дизайнери свідомо заговорили про владу природи.

Тренд передбачає летять шари і каскади, які Юджин розвинув далі і показав більш сувору інтерпретацію образу з контрольованими довгим волоссям, надаючи образу нового відтінку.

Midnight Stage

Midnight Stage — це драматичні декадентські і яскраві зачіски, кричущі про індивідуальність і самовираження.

Джош Вуд стверджує, що тренд Midnight Stage — це, насамперед, блиск! & Quot; Це доглянуті, ошатні волосся, готові до вечірки року, — говорить він про молодого, гламурному тренді. — Конкретний колір волосся тут не важливий & quot ;.

Похожие темы