TRINITI три бажання жінки

TRINITI три бажання жінки

16 Июл, 2014

   Молода, красива шкіра, що світиться зсередини — це прекрасно. Але життя не стоїть на місці, все змінюється, і наша шкіра, на жаль, не в кращий бік. Земна гравітація, природне старіння організму, погана екологія, агресивні сонячні промені, стреси і багато інших чинників, що впливають на шкіру, призводять до втрати її тонусу, обвисання, появи зморшок, судинних зірочок і пігментних плям.

Час зупинити неможливо, але можна оновити шкіру.

TRINITI пропонує програму повного оновлення шкіри: усунення дефектів, поліпшення текстури шкіри, ліфтинг, корекція зморшок.

Шкіра стає більш гладкою, забезпечується повне оновлення клітин.

Новітня технологія омолодження шкіри на багатофункціональної платформі eMax використовує ELOS-технологію (комбінація лазерної або світлової енергії з біполярної радіочастотної енергією).

Залежно від бажаного результату використовуються різні аплікатори:

SR / SRA для усунення дефектів

Під час процедури зачіпаються як судинні, так і пігментні шари шкіри (глибина впливу до 3 мм.).

Судини або пігментні плями, будучи мішенню, поглинають теплову енергію, підвищуючи температуру тканини-мішені.

Потім потік RF-енергії нагріває область і підвищує температуру до необхідного рівня для ефективного лікування та в цілому поліпшує структуру шкіри.

Після процедури судинна сітка блідне, пігментні плями темніють і непомітно отшелушиваются протягом 14 днів.

Результат: лікування телеангектазіі, усунення пігментації, судинних зірочок, поліпшення кольору шкіри.

ST для ліфтингу шкіри

При зменшенні кількості колагену і еластину, шкіра втрачає обсяг, стає в’ялою і розтягується.

Процедури з використанням аплікатора ST стимулюють процес синтезу колагену, при цьому ущільнюються наявні колагенові волокна, швидко забезпечуючи ефект ліфтингу.

Процедура проводиться із застосуванням безпечної пульсації інфрачервоного випромінювання (довжина хвилі — 700-2000 нм) і біполярної радіочастотної

енергії (RF), що забезпечує нагрівання дерми на глибину 4-5 мм.

Результат: спочатку швидко підтягуються наявні колагенові волокна, потім шкіра лоба, щік і шиї підтягнеться, так як почнеться вироблення колагену.

MATRIX IRTM для корекції зморшок

Аплікатор використовується локально для корекції зморшок.

Старіння шкіри характеризується зменшенням еластичних і колагенових волокон дерми, в результаті шкіра втрачає форму, що проявляється в появі зморшок і в’ялості шкіри.

Лазерна енергія випромінюється у формі Мікропромінь (фракційно) і створює теплову матрицю.

Результат: тепло, яке надходить до колагенових тканин, стимулює короткочасну реакцію скорочення колагену, за якою слідує тривалий процес ремодулірованія колагену, процес полегшується неушкодженою тканиною.

Лікування за допомогою аплікатора MATRIX IRTM призводить до зменшення кількості зморшок на обличчі і шиї (поліпшенню зовнішнього вигляду).

Гармонія гладкою і пружною шкіри поверне вам відчуття юності. Залишаючись з методом, заснованому на термічному ефекті, ви завжди можете розраховувати на невичерпні можливості методу.

Елос — це сучасний метод омолодження шкіри, який зміцнить вашу впевненість у собі.

Запитуйте Елос-процедури в салонах і мед. центрах вашого міста.

ELOSCLUB.RU

На правах реклами

Похожие темы