У будь-якому віці можна стати молодше!

24 Фев, 2015

  Особа з роками змінюється, на жаль, не в кращий бік: змінюється тонус шкіри, послаблюється мімічна мускулатура, в результаті — з’являються зморшки, овал обличчя втрачає свою виразність. Здавалося б, нічого тут не поробиш — закон природи. І все ж існують способи, за допомогою яких можливо уповільнити процеси старіння і знайти втрачену молодість!

Проходячи обстеження в міжнародному медичному центрі ОН КЛІНІК, я дізналася, що в клініці існує повний спектр послуг естетичної медицини, працюють провідні пластичні хірурги і косметологи, а новітнє оснащення дозволяє проводити найскладніші операції.

На мої питання про користь і різних методах антивікових процедур відповіла провідний косметолог-дерматолог Лаура Валеріївна Гурцкая.

— Лаура Валеріївна, з яких антивікових процедур краще почати, коли вам вже за 35 років — ви ще молоді, але ознаки згасання молодості стали проявлятися?

— Генетична програма старіння включається приблизно з 25 років. Перші видимі ознаки старіння шкіри з’являються вже в 30-35 років, але іноді й пізніше.

Процес цей протікає строго індивідуально, і ознаки старіючої шкіри виникають у всіх по-різному. Антивікові програми слід проводити не залежно від віку, а в залежності від стану шкіри.

Основними косметичними процедурами, рекомендованими для корекції вікових змін і профілактики старіння, є хімічні пілінги

кислотами різної концентрації, які забезпечують рівне і контрольоване відлущування декількох шарів старих відмерлих клітин. Це сприяє поліпшенню кольору обличчя, структури шкіри, підвищенню її тонусу.

Ін’єкційна мезотерапія є абсолютно логічним і виправданим методом для лікування вікових змін шкіри і зморшок, оскільки дозволяє легко проникнути у внутрішні шари шкіри і доставити безпосередньо в клітину препарати, необхідні для активації обмінних процесів в в’янучої тканини, в результаті чого шкіра зволожується, підтягується, зменшується кількість і глибина зморщок.

Процедура биоревитализации шкіри за допомогою гіалуронової кислоти або «біоармірованіе» — це безопераційний ліфтинг. Створюється «каркас», підвищується тонус і покращується якість шкіри, відновлюється природне сяйво.

Якщо поглиблюються носогубні складки, наголошується опущення кутів рота, зменшується обсяг і втрачається контур губ, то ефективним є введення гелю гіалуронової кислоти для корекції цих зон, що додасть виражений омолоджуючий ефект. Ця процедура контурної пластики.

«Золотим» стандартом у косметології є процедура із застосуванням BOTOX, яку називають «ін’єкцією краси». Це методика, в результаті якої буквально на очах розгладжуються «вперті» мімічні зморшки, прогресуючі з кожним роком, при цьому особа виглядає абсолютно природно, молодшим на кілька років.

— Ці процедури можна поєднувати або краще проходити різними курсами?

— Всі перераховані вище процедури прекрасно поєднуються і доповнюють один одного. Більше того, відзначається взаємне посилення ефектів. І тільки комбінація цих методів забезпечує виражений омолоджуючий ефект.

— Як часто необхідно робити процедури і як довго зберігається результат?

— Практично всі косметологічні процедури проводяться курсом, а далі рекомендуються підтримуючі сеанси, щоб отримані результати зберігалися як можна довше.

Наприклад, поверхневі хімічні пілінги проводяться один раз на сім днів, 8-10 сеансів, а ритм лікування мезотерапією розробляється індивідуально для кожного пацієнта, але в середньому курс складається з 10 процедур, що проводяться раз на тиждень.

Процедура биоревитализации зазвичай проводиться курсом від 3 до 7 процедур, один раз на 2 тижні. Але навіть після однієї процедури ви побачите поліпшення стану вашої шкіри. Ін’єкції BOTOX проводяться в середньому 2-3 рази на рік, а процедура контурної пластики — 1-2 рази на рік.

Час, звичайно ж, не зупинити. Але у ваших силах уповільнити процеси старіння. Висока кваліфікація лікарів нашої клініки та індивідуальний підбір необхідної для вашої шкіри методики дозволять досягти тривалих і видимих ​​результатів за допомогою перерахованих вище методик.

— А можна обійтися без ін’єкцій? Бути може, досить регулярного догляду за допомогою професійної косметики — креми, пілінги, маски?

— Якщо вже є видимі зміни шкіри, то без ін’єкційних методик неможливо домогтися виражених, а часом і кардинальних змін.

Антивікова косметика служить в першу чергу для профілактики старіння, а не для її ліквідації. Навіть найкращі косметичні препарати не зможуть повністю вилікувати вас від зморшок, сухості шкіри, тьмяного кольору обличчя.

Коли шкіра вже знаходиться в досить занедбаному стані, креми та інші косметичні засоби здатні лише незначно поліпшити її, але не варто чекати від них занадто багато.

Відповіді були переконливими, і я зважилася довірити перетворення своєї зовнішності в руки професіонала. Я в повному захваті — не тільки від чудового результату, який був досягнутий швидше, ніж було обіцяно, а й від знайденої впевненості в собі, як жінці!

Так, один день, проведений в ОН КЛІНІК, в підсумку перетворив мене і моє життя, — спасибі уважному персоналу міжнародного центру!

До речі, ось їх телефон: (495) 223-22-22, а через Яндекс знайшла і сайт: onclinic.ru.

На правах реклами

Похожие темы