У Москві відкрилася клініка П’ятий Елемент

03 Ноя, 2014

У Москві відкрилася клініка П'ятий Елемент

  У центрі Москви, на Кутузовському проспекті, знайдений «П’ятий Елемент». Так називається єдина в нашій країні клініка класу люкс, де практикується комплексний науковий підхід до омолодження.

Простір, організований за законами фен-шуй, шикарні репродукції Матісса в кабінетах, хостес, одягнені в елегантні сукні від Олександра Терехова … Клініка естетичної та антивікової медицини «П’ятий Елемент» — це унікальне, що не має аналогів в Росії, установа преміум-класу.

Фахівці клініки впевнені: видимі оку вікові зміни — наслідок процесів, що відбуваються всередині. Саме тому в основі унікальних високотехнологічних процедур, що проводяться в «П’ятому елементі», лежить детальний аналіз здоров’я клієнта та особливостей його організму. Такий підхід призводить до результатів, які здаються фантастичними: поліпшується не тільки зовнішність людини, але і його біологічний вік знижується на кілька років.

«Чудеса» починаються вже в діагностичному відділенні, де проводиться повний check-up організму пацієнта і складається детальна медична карта. Крім стандартних аналізів тут практикуються такі рідкісні, але важливі дослідження, як складання генетичного паспорта; виявлення харчових алергенів на сучасні продукти; аналіз шкіри, що дає можливість визначити, якого типу впливу її можна піддавати. Ноу-хау «П’ятого Елементу» — апарат для 3D-діагностики, що дозволяє з різних кутів зору відстежити і спрогнозувати найдрібніші трансформації зовнішності клієнта.

За результатами обстеження проводиться консиліум і складається комплексна програма з управління віком пацієнта. При цьому беруться до уваги потреби людини, його професія, звички, характер. Фахівці клініки не обмежуються стандартними рекомендаціями щодо ведення правильного способу життя — вони допомагають пацієнту почати цю нове життя.

Особливе місце в «П’ятому елементі» займає бутик професійної косметики. Працюючи з елітними продуктами, зробленими в Європі, США, Японії та Австралії, фахівці клініки вибрали тільки найкращі та дієві косметичні препарати.

У штаті клініки «П’ятий елемент» складаються лікарі з величезним досвідом практичної роботи, володарі різних вчених ступенів і звань. Прийом ведуть не тільки висококваліфіковані лікарі-косметологи, але й професор кардіології, професор імунології, лікар-терапевт, дієтолог-ендокринолог, фахівці з УЗД-діагностики та інші. Кожен з них, володіючи величезним багажем знань за своєю спеціальністю, свято шанує головний постулат клініки «П’ятий елемент»: ефективно управляти віком можна лише при комплексному підході.

Адреса клініки «П’ятий Елемент»:

Кутузовський проспект д. 4/2

Тел .: 243-21-00, 243-03-28

Похожие темы