Усе про пудрі види способи нанесення і використання

12 Янв, 2015

Усе про пудрі види способи нанесення і використання

Сучасні пудри, крім маскувальних властивостей, здатні ще й омолоджувати шкіру, лікувати акне, зволожувати і захищати від УФ-випромінювань. Безліч різних текстур, форм і відтінків дозволяють здійснювати різні маніпуляції в макіяжі.

Які варіації пудр існують, як їх правильно використовувати, Рassion.ru розповіли Світлана Удалова, візажист марки Vivienne Sabo та Катерина Понамарева — візажист MAC

Історія пудри

Вперше пудра з’явилася в Давньому Єгипті. У ті часи особливу цінність мала блідість, вона асоціювалася з красою, дорогоцінними перлами, дівочої чистотою. Вершки суспільства використовували пудру щоб підкреслити не тільки свою красу, а й підкреслити соціальний статус.

Перші пудри можна віднести до розряду еко-косметики, вони виготовлялися на основі рослин. Серед інгредієнтів зустрічалися пшениця, рис, червона і жовта охра, боби, біла глина. У Стародавній Греції для цих цілей використовували мінерали і вапняк.

Середньовіччя також пройшло під прапором моди на аристократичну блідість. Благородним дамам білила допомагали не тільки підкреслювати породу, але і приховувати вік. Особливо таке маскування була актуальна для балів: товстий шар пудри камуфлював глибокі зморшки, запалення, оспини, які не були помітні, навіть коли на них падав яскраве світло від тисячі свічок.

Неприродно бліда шкіра, помітний макіяж, знамениті мушки перетворювали дам світла в порцелянових ляльок. Цей образ виглядав дуже комічно, а досягався з ризиком для життя. До складу середньовічної пудри входило яйце, борошно, свинець, миш’як. Найскромнішими наслідком такого макіяжу можна вважати божевілля.

Незважаючи на це, популярність пудри у вищому суспільстві тільки зростала. Її використовували як жінки, так і чоловіки, адже видимі ознаки старіння були для аристократії страшніше смерті. Білила застосовували не тільки для обличчя — ними посипали перуки, щоб надати волоссю гладкість і свіжість, маскували зморшки на шиї, грудей і навіть руках.

Лише на початку 20 століття пудра знайшла безпечну мінеральну основу у вигляді тальку та оксиду цинку. Спочатку її використовували тільки театральні актриси, вони і ввели новинку в масовий вжиток.

Роком винаходи сучасної компактної пудри з спонжем вважається 1932. У виробництво її запустила британська компанія Laughton Sons. У 50-і роки з черговою інновацією підтягнувся Макс Фактор, випустив пудру-основу PanCake. Слідом Хелена Рубінштейнпредставила дебютну пудру з рожевим відтінком — вона надавала обличчю здоровий колір.

Види пудри

З тих пір як пудра була винайдена, вона безліч разів змінювала свою текстуру і склад. Зараз на ринку краси існує стільки варіантів цього косметичного засобу, що очі розбігаються. Скористайтеся нашим гідом, щоб вибрати для себе ідеального б’юті-помічника.

Розсипчаста пудра

Володіє самої дрібнодисперсного текстурою, завдяки чому створює природне покриття без ефекту «маски». Вона робить шкіру гладкою і бархатистою, матує, зберігаючи її природне сяйво. Розсипчаста пудра тонко лягає і легко розподіляється, повністю змішуючись з тональним средством.Как правило, використовується в якості завершального штриха в макіяжі.

Як наносити: великою кистю для пудри, попередньо струсивши надлишки, на все обличчя, рухаючись згори вниз по масажних лініях.

Ваші б’юті-помічники:

1. Пудра Prep+Prime Trans FinePowder M.A.C.,
2. Пудра Prisme Libre Givenchy,
3. Розсипчаста шовкова, пудра надає сяйво, Sensai Loose Powder.

Компактна пудра

Може бути як легкого, так і щільного покриття, представлена ​​в гамі з декількох відтінків. Відмінні риси компактної пудри — невеликий розмір, упаковка, дзеркало і спонж, тому її зручно носити з собою.

Компактну пудру варто підбирати в тон шкірі або трохи світліше, інакше текстура буде виглядати неприродно, створюючи нерівномірне покриття і плями.

Як наносити: для більш тонкого покриття використовуйте натуральну кисть для пудри, а для щільного і матового ефекту — пушок або латексний спонж.

Ваші б’юті-помічники:

1. Пудра Teint Couture Compact Givenchy,
2. Компактна пудра Artistry,
3. Компактна пудра Catrice Skin Finish Compact Powder,
4. Компактна пудра Wet and Dry Powder Simoun Mavala,
5. Компактна пудра «Бездоганність» Avon,
6. Компактна пудра Nuance Mat Л’Етуаль.

Похожие темы