В ім'я бажання інтимна краса

В ім’я бажання інтимна краса

23 Июл, 2014

   Мало хто про це говорить, але пластичні операції в області жіночих геніталій все ж практикуються. У США вони вже давно не є рідкістю, а в Європі все більше і більше жінок лягає під ніж заради бажання. «Сенсуальмедікс» спеціалізується на жіночій інтимній хірургії.

Професор доктор Штефан Гресс, лікар-фахівець в області пластичної та естетичної хірургії та науковий керівник «Сенсуальмедікс» в Мюнхені (Німеччина), працює протягом ось вже більше 10 років у цій області і вважається провідним експертом в цьому напрямку. Ми поговорили з ним.

— Що підштовхує жінок до того, щоб зробити пластичну операцію в області геніталій?

З тих пір як голити область геніталій стало звичайним явищем, некрасиві анатомічні форми в цій області тіла стали, звичайно ж, більш помітними.

Як результат цього — такі жінки не наважуються відвідувати сауну або займаються сексом тільки в темряві. У таких випадках може допомогти операція на великих і малих статевих губах, клітор або лобку. Часто справа навіть не в естетиці, а в фізичних обмеженнях. Занадто довгі малі статеві губи за певних обставин можуть служити причиною болю при статевому акті або під час занять спортом.

Крім того, операції в області геніталій відкривають нові можливості: підвищення чутливості у жінки або усунення порушень чутливості — наприклад, після пологів.

— Які можливості існують, якщо мова йде про повернення або підвищенні чутливості у жінок?

Якщо у жінки більше немає бажання займатися сексом, то найчастіше цьому є фізіологічна причина. Дослідження підтверджують, що, наприклад, чутливість і стимуляція після пологів знижується в середньому на 60 відсотків через розтягнення вагіни. Але лише небагато знають, що з цією проблемою можна впоратися за допомогою хірургічного втручання. Пластична хірургія може повернути вагіну в первинну форму шляхом підтяжки тканин або шляхом ін’єкцій власної жирової тканини.

Також і вроджені анатомічні особливості (наприклад, надлишки шкіри над клітором) можуть перешкоджати стимуляції. Тут найчастіше може допомогти обережне редукування тканин.

Ще одним методом для підвищення бажання є стимуляція точки G. У той час як деякі жінки дуже чутливо реагують на стимуляцію, інші нічого не відчувають. Ми стимулюємо «точку G» шляхом збільшення її вдвічі і надання їй випуклої форми. У більшості випадків при цьому значно поліпшується здатність стимуляції і здатність відчувати оргазм.

— Скільки ризиків несе в собі ця операція в порівнянні з іншими пластичними операціями — такими, як збільшення грудей, ліпосакція або пластику носа і губ.

В цілому, корекції в жіночій інтимній області дуже безпечні. Але, як і при будь-якій іншій операції, існують ризики. Можуть виникати кровотечі або скупчення крові в тканинах. Можливі також інфекції та гематоми, які іноді необхідно видалити хірургічним шляхом, що не робить впливу на кінцевий результат операції. Крім того, може статися, що рана або її частина знову відкриється. В цілому, ризики в разі їх виникнення добре усуваються медичним шляхом. Але все ж усі, хто хоче зробити таку операцію, повинні знати про можливі ризики. Відповідальний хірург обговорить всі з пацієнтом під час попереднього огляду і відповість на всі його запитання.

— Як довго триває операція?

Це залежить від індивідуальної вихідної ситуації і від виду операції. Редуцирующая пластика малих статевих губ триває, наприклад, близько двох годин. Потім слід грунтовне післяопераційне спостереження, щоб забезпечити ідеальний результат. Зазвичай операції проводяться амбулантно. При складних операціях необхідно з сображеній безпеки провести одну ніч у клініці.

— Чи потрібна після операції тривалий регенераційний період? Які обмеження існують в цей час?

Операція не буде довго впливати на повсякденне життя пацієнта. Початковий набряк і легкий синець проходять вже через кілька днів. Приблизно 70 відсотків набряків зникають вже через три-ЧЕТРА тижні. Залишившись (практично непомітний) набряк проходить повільно — протягом декількох місяців.

Ви повинні утриматися від першого статевого акту після операції мінімум чотири тижні. Хоча рани вже закриті, вони можуть знову відкритися від сильного механічного впливу. Також не радиться в перші чотири тижні займатися певними видами спорту

— такими, як їзда верхи, їзда на велосипеді або біг.

— Чи є операція в області геніталій гарантією для кращого сексу?

Такі операції роблять можливим створення оптимальних фізіологіческіех умов.

Але, звичайно, вони не можуть бути заміною відносинам між людьми і емоціям. Нові медичні можливості безсилі в тому, що для повноцінного сексуального життя важливі відповідний партнер і емоційний зв’язок.

— Звідки приїжджають пацієнти?

Зі всієї Європи. З недавніх пір все більше пацієнтів приїжджає з Росії та України. Спеціально для таких пацієнтів ми пропонуємо телефонну консультацію російською мовою. За телефонним номером 0049- (0) 1577-519 79 79 ви можете отримати консультацію з приводу цікавить вас операції. Зрозуміло, ми також відповімо і на ваш електронний лист російською мовою. Інформацію російською мовою ви знайдете на нашому інтернет-сайті www.sensualmedics.ru.

Sensualmedics® Munich Medical Center

Сенсуальмедікс® Мьюнік Медікал Сентер

Salvatorstr. 3 • Funf Hofe

Сальваторштрассе 3 • «фюнф Хефе»

D-80333 Munchen / Deutschland

D-80333 Мюнхен / Німеччина

Інфо-телефон російською мовою: 0049- (0) 1577-5197979

Ел. пошта російською мовою: info-ru@sensualmedics.com

Інтернет-сайт: www.sensualmedics.ru

На правах реклами

Похожие темы