Вечірка з нагоди запуску ARTISTRY intensive skincare

Вечірка з нагоди запуску ARTISTRY intensive skincare

23 Окт, 2014

Вечірка з нагоди запуску ARTISTRY intensive skincare

  11 листопада в Blanc Caf відбулася урочиста презентація нової косметичної лінії ARTISTRY intensive skincare від Amway. Познайомитися з новинкою зібралися провідні зірки російського ТБ, кіно, спорту та шоу-бізнесу, а ведучою вечора стала Рената Литвинова.

Компанія Amway з розмахом відзначила запуск нової косметичної лінії ARTISTRY intensive skincare і її першого продукту — Оновлюючої пілінгу для шкіри обличчя. На урочистій вечірці в затишному Blanc Café зібралося більше 100 гостей. У їх числі — зірки російського ТБ, спорту, кіно і шоу-бізнесу, а також представники провідних глянцевих видань.

Зліва направо: Анна Большова, Повилас Ванагас, Лариса Вербицька, Маргарита Дробязко

Господинею вечора була неповторна Рената Литвинова, витонченість і елегантність якої стали чудовим втіленням концепції вечора.

Зліва направо: Анастасія Макєєва, Катерина Стриженова, Ольга Прокоф’єва

Познайомитися з новим косметичним засобом зібралися самі знамениті красуні! Серед бажаючих першими оцінити новинки були: Катерина Стриженова, Оксана Робскі, Лариса Вербицька, Ганна Большова, Ольга Будіна, Олеся Судзиловська, Катя Лель, Маргарита Дробязко, Анастасія Макєєва, Ольга Прокоф’єва, Вікторія Боня, Олександра Буратаева, Ганна Терехова, Марина Могилевська, Наталія Бочкарьова, Ірина Ортман, Корнелія Манго і багато інших.

Зліва направо: Ольга Будіна, Ганна Терехова, Марина Могилевська

Нова косметична лінія викликала інтерес і серед чоловіків. Презентацію відвідали Олексій Чумаков, Повилас Ванагас, Іван Миколаїв і Олександр Швидкой.

Зліва направо: Олександр Швидкий, Олексій Чумаков.

Продукт представила експерт ARTISTRY по догляду за шкірою обличчя, дерматокосметолог вищої категорії Олександра Гонт. Олександра розповіла гостям про переваги нової косметичної лінії ARTISTRY intensive skincare.

Після завершення офіційної частини гості продовжили спілкування в неформальній обстановці, а бажаючі змогли переміститися в імпровізовану наукову лабораторію ARTISTRY, де експерт бренду ARTSTRY Олександра Гонт давала незалежні консультації по догляду за шкірою.

Ірина Ортман і Олександра Гонт

На виході всіх гостей чекали подарунки — пакети з новинкою, — щоб вони змогли на своєму досвіді переконатися в ефективності нового оновлюються пілінгу ARTISTRY intensive skincare.

Зліва направо: Оксана Робскі з супутником, Олеся Судзиловська

Зліва направо: Наталія Бочкарьова, Вікторія Боня

Корнелія Манго

Зліва направо: Ірина Лачина, Катя Лель

Оновлюючий пілінг для шкіри обличчя ARTISTRY intensive skincare — Це також перший продукт, в основі формули якого лежить ензим грибів (Mucor Miehei Mushroom Enzyme), який діє на мікрорівні і відтворює природні процеси відновлення шкіри. Він забезпечує миттєвий ефект і мінімізує роздратування і відчуття дискомфорту, традиційно супроводжують процедури професійного салонного пілінгу.

Формула оновлюються пілінгу intensive skincare збагачена зволожуючими і живильними інгредієнтами:

Ліпосоми, складаються з керамідів, ФОТОС і натуральних олій, відновлюють гідроліпідний бар’єр шкіри після пілінгу, запобігаючи виникненню роздратування.

Олія з насіння дерева Ши, збагачене Омега-3 кислотами, ефективно зволожує і сприяє відновленню шкірного покриву.

Похожие темы