Відкриття корнера MAKE UP FOR EVER в ТЦ Кольоровий!

10 Фев, 2015

Відкриття корнера MAKE UP FOR EVER в ТЦ Кольоровий!

    Безмежні горизонти професіоналізму, вибух фарб, більше 1400 найменувань продуктів для професійних візажистів у всьому світі. Вільна, смілива, богемна … Треба було бути Дані Санц, щоб створити MAKE UP FOR EVER, марку, яка ідеально відображає її прагнення до досконалості і зміні усталених принципів.

Нагадаємо, що Дані Санц вже в 17 років вступає до Школи красних мистецтв, щоб стати художником-скульптором.

Дуже скоро вона відкриває для себе нічну життя з її богемної публікою, артистами кабаре. Вона з головою занурюється в цей новий світ — таємничий, своєрідний, вільний. Саме заради його мешканців Дані вперше береться за професійний макіяж. Працює в театрі, в самому центрі вічно вируючої артистичного життя. За лаштунками Дані змішує фарби, ліпить риси для нових облич. Так, художник і скульптор по професії, Дані Санц стає гримером.

Неординарна, повна вируючої творчої енергії Дані цікавиться всім, що відбувається в самих різних галузях мистецтва — мода, кіно, театр, опера, фотографія … Все надихає її і отримує відображення в її творчості. Ще одним джерелом її натхнення стають випадкові зустрічі і міське життя. Вона закохана в Париж. Для неї життя вулиці стає великою сценою, а відбуваються на ній історії і мрії виявляються не менш захоплюючими, ніж те, що відбувається на сцені театру або на знімальному майданчику.

Дані Санц першою зробила акцент на мистецтві малюнка … на тілі, а не на інертному полотні. Вона була першопрохідцем у цій галузі. Сьогодні Дані — один з тих небагатьох експертів, які навчають технікам розпису по тілу.

На один вечір команда MAKE UP FOR EVER Росія спробувала занурити Вас у світ мистецтва макіяжу і краси.

17 грудня в торговому центрі «Кольоровий» в магазині Rive Gauche відкрилася нова «Мекка» макіяжу від MAKE UP FOR EVER.

В рамках даного заходу була представлена ​​новорічна колекція Rock For Ever. Мерехтіння золота і срібла, блиск діамантів, легке сяйво перламутру і нескінченна гра кольорів — все, щоб дати волю фантазії і бути королевою будь-якої вечірки!

Атмосфера Glam Rock в стилі MAKE UP FOR EVER під акомпанемент Dj Eva, Body Art у виконанні ведучого візажиста — Вікторії Тагаєва — королеви макіяжу MAKE UP FOR EVER!

Захід вшанували своєю присутністю стиліст Олександр Шевчук і співачка Анастасія Стоцька. Олександр підібрав для Анастасії кошти з базової колекції MAKE UP FOR EVER, які зможуть прижитися в будь косметичці і підходять як для сцени, так і для повсякденного життя.

MAKE UP FOR EVER чекає вас в новому магазині Rive Gauche в торговому центрі «Кольоровий»!

Похожие темы