Відкриття виставки Побитий гламур

Відкриття виставки Побитий гламур

17 Окт, 2014

  Увечері 7 грудня на території Концептуального магазину CaraCo при творчій підтримці Sebastian Professional відбулося відкриття мультимедійної виставки «Побитий Гламур» арт-групи PSychoFreeLab на чолі з художницею Пашею Сетрова (PS).

Суть виставки полягає у викритті поняття «гламуру», настільки спотворила з часів своєї появи і перш означавшего «розкіш для всіх».

Гра слів у назві арт-проекту не випадкова. У російській мові «Побитий» має два значення: 1) увеченний, той, кому нанесли фізичну шкоду; 2) обридлий, звичайний, не викликає інтересу. У проекті доречні обидва тлумачення.

Відкриття виставки Побитий гламур

Гості з цікавістю знайомилися з арт-об’єктами мультимедійної виставки, що складається з 9 скульптурних композицій, 9 фото-картин і відео-інсталяції, і були здивовані, дізнавшись в одній зі скульптур ексцентричного манекенника Данилу Полякова.

Кульмінацією вечора став концептуальний перформанс, який продовжує ідею арт-проекту. Моделі в антагоністичних образах з хвилюючими уяву зачісками від стилістів SEBASTIAN Urban Design Team продемонстрували протистояння «солодкого гламуру» і «гламуру епатажного».

Арт-шоу викликало бурю емоцій — шик і шок!

Варто зауважити, що всі об’єкти арт-проекту виставлені на продаж. Протягом презентаційного вечора вже були заброньовані 4 скульптури та фото-картина.

Познайомитися з неоднозначним баченням сучасного світу прийшли яскраві його представники: друзі авторів проекту, топ-майстри кращих салонів краси, стилісти і редактори моди.

Серед гостей заходу були помічені Максим Раппопорт, Данило Федоров, Вардуі Назарян, Алекс Че, Марина Демченко, DJ Ева, Арчі, Антоніна Шаповалова та інші.

Мультимедійна виставка «Побитий Гламур» відкрита для відвідувачів з 8 по 22 грудня 2010 на території Концептуального магазину Cara & amp; Co (ЦСМ Винзавод).

Культовий бренд Sebastian Professional — експерт в області професійної косметики для волосся класу luxe — є для стилістів всього світу символом новаторства, зухвалості, і авангардного стилю. Сьогодні ми пропонуємо Вам по-новому поглянути на дизайн волосся. Sebastian. What’s next?

Cara & amp; Co — Концептуальний магазин, що входить до списку кращих бутиків світу, за версією The Observer і The Wall Street Journal. Філософія — No Logos Fashion Only. Для тих, хто цінує справжню моду більше, ніж відомий логотип.

Похожие темы