Відкрився перший магазин Victoria's Secret в Росії!

Відкрився перший магазин Victoria’s Secret в Росії!

31 Окт, 2014

Відкрився перший магазин Victoria's Secret в Росії!

  30 вересня 2011 американська компанія Victoria’s Secret, лідер з продажу нижньої білизни, парфюмерії, засобів по догляду за тілом і косметики оголосила про відкриття свого першого в Росії фірмового магазину в партнерстві з компанією «Монекс Трейдинг».

Дизайн магазину Victoria’s Secret в МЕГЕ Теплий Стан, в якому представлений широкий асортимент парфумерії та аксесуарів Victoria’s Secret, поєднує в собі вишуканість і гламурність. Сучасний фасад оформлений у фірмових кольорах бренду — рожевому і чорному. Інтер’єр прикрашають знакові чорно-білі фотографії супермоделей Victoria’s Secret, що демонструють продукти культового бренду в атмосфері сексуальності, вишуканості і молодий Задорнов.

На церемонії відкриття, яку відвідали Наталія Бочкарьова (Актриса), Дар’я Михалкова (Продюсер), Ганна Горшкова (Актриса), Петро Фадєєв (Журналіст), Тимофій Пронькин (Соліст групи Hi-Fi), Юліана Караулова (Солістка гурту 5sta Family), Ірена Понарошку (Телеведуча) та інші, запрошеним належало відчути себе в ролі блискучих супермоделей.

За зоряній доріжці — її роль виконував рожевий килим з логотипом Victoria’s Secret Beauty & amp; Accessories — їхній шлях проходив повз спеціально створеної з цієї нагоди інсталяції, що повторює силует флакона культового аромату Victoria’s Secret Bombshell. В самому магазині всі бажаючі могли скуштувати ноти цього іскристого, свіжого фруктово-квіткового коктейлю.

Крім того, без уваги присутніх не залишилися і аксесуари Victoria’s Secret — дорожні сумки з фірмовою рожевої підкладкою, вечірні сумочки на довгому ланцюжку, косметички різноманітних форм і розмірів, компактні парасольки з візерунком «під зебру» і «під пантеру».

А ввечері перед магазином вишикувалася довга черга з прихильниць марки Victoria’s Secret. Всі хором скандували «Victoria’s Secret любить Москву!» І «Москва любить Victoria’s Secret!».

Перший в Росії магазин Victoria’s Secret, в якому будуть ексклюзивно продаватися парфумерія та аксесуари — це розкішний інтер’єр, в якому хочеться робити подарунки. Так чи варто відмовляти собі в цьому задоволенні? Тим більше, що Victoria’s Secret обіцяє не стояти на місці, а регулярно балувати своїх прихильниць свіжими новинами, різноманітними колекціями і запусками.

І вже 3 жовтня двері другого магазину Victoria’s Secret відкриються в Торговому центрі «Капітолій» на проспекті Вернадського.

Похожие темы