Відомий SPAбренд вже в Росії!

19 Фев, 2015

Відомий SPAбренд вже в Росії!

   25-31 жовтня чекаємо Вас на відкритті SPA-бренду June Jacobs в ЦУМі!

Представляємо Вам нову колекцію Haute Couture від провідного світового SPA бренду June Jacobs. Заснована на максимально ефективних поєднаннях ботанічних екстрактів в їх оптимальної концентрації SPA колекція від June Jacobs являють собою синтез божественного омолодження і розкоші.

Крім унікального набору активних інгредієнтів, всі формули June Jacobs містять запатентований Секретний антиоксидатної Комплекс, що включає екстракти зеленого і червоного чаю, ягід гойї, гранату та виноградних кісточок. Цей потужний антиоксидантний еліксир в мінімальні терміни відновлює здоровий колір і текстуру шкіри, нейтралізуючи основні причини її передчасного старіння: токсини і вільні радикали.

SPA колекція June Jacobs вперше в світі пропонує ботанічний догляд за шкірою, що володіє унікальною перевагою — технологією гідрозолі. Цей вид екстракції дозволяє витягувати з рослин активні інгредієнти в абсолютно чистій формі, завдяки чому вони легко асимілюються і вбираються шкірою, без роздратування і алергії.

Жодна формула не містить парабени, консерванти, синтетичні барвники, сульфати та інші хімічні інгредієнти, що зазначено на упаковці кожного продукту. Переважна більшість продуктів не містить ароматів.

SPA колекція June Jacobs дарує шкірі обличчя і тіла ні з чим не порівнянні результати і надає сприятливу дію на зморшки, гіперпігментацію, акне, підвищену чутливість, сухість і зневоднення шкіри. Розрахована тільки на саму вимогливу публіку, косметика June Jacobs займає люксовую нішу в SPA-терапії і представлена ​​в найпрестижніших курортах та SPA в усьому світі, таких як: Four Seasons, Hyatt, The Ritz Carlton, The Peninsula, Saks Fifth Avenue, Murale, SPA Mandalay, etc.

Весь тиждень кожен бажаючий зможе спробувати будь-яку з масок для обличчя в маски-барі і насолодиться смачним кисневим коктейлем.

Вас чекають чудові подарунки за покупку, в тому числі і SPA-процедура в кабіні краси LUXE.

Похожие темы