Вишуканий блиск волосся

11 Дек, 2014

  Феєрія блиску — модний імператив сезону від провідних стилістів світу, колекції яких з’єднують одяг з металізованих тканин, блискучі аксесуари, мерехтливий макіяж і … незмінний блиск волосся. Тому професійні засоби для догляду за волоссям і стайлінгу, що додають пасмам глянсове сяйво, стають & quot; must have & quot; -Речі в арсеналі кожної жінки.

Немає нічого простішого, ніж відповідати духу часу, зберігаючи при цьому свою індивідуальність. Про ексклюзивному блиску Вашої зачіски подбав експерт в області косметичних засобів для волосся — марка System Professional.

Бренд System Professional пропонує для додання ексклюзивного блиску Вашому волоссю лінію з промовистою назвою Shine, представлену двома серіями, — продуктами для догляду за волоссям ShineCare і стайлінгові средсвами ShineFinish. Тільки від Вашого вибору залежить блиск Вашого волосся: продукти лінії дарують пасмам блискучий діамантовий, мерехтливий перловий або сяючий платиновий блиск.

Вишуканий блиск волосся

Розкішшю сліпучого сяйва наділяють Ваше волосся продукти Sebastian серій Laminates і Laminates Sheer.

Серія Laminates надає блискучий блиск і пишність Вашому волоссю, адже її кошти спеціально призначені для створення підкреслено гладких образів. Завдяки спеціальній запатентованій технології Shine Innovation Complex Ваше волосся притягають ще більше світла і, відбиваючи його, створюють люмінесцентний ефект. Формула продуктів для догляду за волоссям і стайлінгу Laminates містить силіконові і протеїнові інгредієнти, які інтенсивно відновлюють, захищають і зволожують волосся, надаючи їм винятковий блиск і шовковистість.

Серія Laminates Sheer — Це легені, не перевантажувати волосся продукти для професійно догляду та стайлінгу. Засоби дозволяють створювати вільно хвилясті зачіски з вишуканим блиском. Серія являє собою полегшену версію Laminates і ідеально підходить для нормальних і тонких волосся, а також може використовуватися для легких стайлінгових ефектів на густих і сильних волоссі. Невагома формула Laminates Shine Innovation допомагає робити зачіски, наповнені гладким рухом і сяючим блиском.

Гладкі, зібрані в пучок або розпущене по плечах волосся — не так важливо, яку зачіску Ви віддасте перевагу сьогодні. Набагато більш значуща, що Ваше краща прикраса, незмінний атрибут, завдяки якому Ви завжди в центрі уваги, — розкішний, чуттєвий блиск волосся …

Похожие темы