Все про лазерну ліпосакцію

Все про лазерну ліпосакцію

24 Июл, 2014

Все про лазерну ліпосакцію

Якщо вам довго не вдається впоратися із зайвою вагою, можливо, ви стали замислюватися про ліпосакції. Портал Passion.ru пропонує вам подумати про нову методику з видалення жирових відкладень — лазерної ліпосакції.

Чим лазерна ліпосакція відрізняється від звичайної

Ліпосакція — це операція з видалення надлишку підшкірно-жирових клітин. Найпопулярніші методи ліпосакції — ультразвукова і вакуумна. Під час таких операцій жир відсмоктується за допомогою спеціальних трубок.

Лазерна ліпосакція є новою методикою, в ході проведення якої на жирові клітини впливають за допомогою лазерного променя, немов відсікаючи все зайве.

Якщо ж жирових клітин дуже багато, то їх відсмоктують, але під низьким тиском. Процедура досить безпечна, якщо у вас немає до неї протипоказань, а крововтрати невеликі, оскільки лазер запаює судини, що знаходяться в жировій тканині.

Як проходить процедура лазерної ліпосакції

Насамперед, пацієнту роблять наркоз. При бажанні, ви можете скористатися загальним наркозом, проте часто він не потрібен і можна обійтися місцевим знеболенням.

Лазерний промінь прямує на область жирових відкладень за допомогою тонкої порожнистої голки діаметром в 1 мм, і під його впливом жир поступово «тане». Причому під час процедури лазер одночасно впливає на шкіру, стискаючи волокна колагену. Тому після такої операції вам не доведеться прибирати зайву шкіру. Процедура триває 45-60 хвилин.

Близько 7-10 днів після операції вам потрібно буде носити бандаж і робити перев’язки. Приблизно через місяць ви зможете повернутися до звичайного ритму життя і відвідувати тренажерний зал. Через 6 місяців ваш організм відновиться повністю.

Не забудьте, що після ліпосакції потрібно правильно харчуватися і регулярно займатися спортом — це продовжить ефект від процедури і піде на благо вашому здоров’ю.

Переваги лазерної ліпосакції

По-перше, це безболісно. По-друге, після операції на тілі не залишається ні шрамів, ні нерівностей. Шкіру лише злегка проколюють голкою, а не надрізають, як відбувається у випадку проведення класичної ліпосакції.

Крім іншого, відбувається природна підтяжка шкірного покриву: шкіра виглядає здоровою і гладкою. По-третє, результат помітний вже через тиждень, а в місцях видалення жиру не спостерігається ніякого збільшення відкладень, навіть якщо ви раптом різко наберете вагу.

Якщо порівнювати зі звичайною липосакцией, то головна проблема пацієнтів, які пройшли класичну процедуру з видалення жиру — в’ялість і знижений тонус шкіри. Наприклад, хірургічна ліпосакція живота прибирає зайвий жир, але наслідками цієї операції завжди є отвисшая шкіра і, як підсумок, поява складок. А при проведенні процедури на внутрішній поверхні стегон або рук — так званих проблемних зонах — шкіра і зовсім погано «сідає», причому навіть у зовсім молодих жінок.

Застосування лазера гарантує не тільки швидке і рівномірне видалення жирових клітин. Головний козир — ґрунтовна підтяжка шкіри, яка відбувається зсередини. Недарма самі хірурги називають метод лазерної ліпосакції «скульптурної пластикою».

Показання до застосування

Що ще почитати на цю тему?

 • Кріотерапія — ефективне омолодження та оздоровлення організму
 • Модні операції зі збільшення губ
 • Ионофорез: результати, плюси і суть процедури

Кращі результати дає процедура лазерної ліпосакції, проведена на невеликій ділянці тіла, наприклад, на обличчі. Деякі жінки застосовують процедуру для усунення нерівностей, що залишилися після хірургічної ліпосакції.

До речі, найпопулярнішою зоною для проведення ліпосакції є область живота, адже більшість жінок мріють про ідеальний пресі.

Протипоказання

Не можна робити ліпосакцію лазером, якщо ви страждаєте:

 • важкими захворюваннями внутрішніх органів
 • захворюваннями крові (особливо порушенням її згортання)
 • цукровим діабетом
 • порушенням імунітету
 • грижами
 • якщо ви перенесли інсульт або інфаркт міокарда
 • ожирінням на тлі гормональних збоїв, різних захворювань

Вам необхідно відкласти операцію на більш відповідний час, якщо у вас:

 • період загострення хронічного захворювання
 • недавно була хірургічна операція
 • гостре захворювання (наприклад, ГРВІ)
 • захворювання шкіри, що знаходиться на місці передбачуваної ліпосакції

У кожному разі, перед проведенням ліпосакції пройдіть обстеження у лікаря. Раптом ви не знаєте про яку-небудь хвороби?

Похожие темы