Всі проблеми — одним засобом?

Всі проблеми — одним засобом?

31 Окт, 2014

   Різноманітність красивих баночок і тюбиків з косметичними засобами на полицях магазинів часом надихає нас спробувати новий революційний продукт. Найчастіше на наш вибір впливає цікава упаковка, «смачний» армат, приємна текстура. Ми в цей момент не замислюємося, який нас чекає результат: не сподобалося — відставили баночку. І почали новий пошук …

Вирішили зробити ін’єкцію краси? При виборі препарату для внутрішньошкірних ін’єкцій важливо відкинувши емоції уважно вивчати пропозиції та спиратися на думку професіоналів — спеціалістів контурної пластики.

Є усталений споживчий погляд на те, що різна глибина зморщок на різних ділянках обличчя потребує корекції препаратами різних торгових марок. Не варто експериментувати з власною зовнішністю. Шведськими вченими була створена унікальна лінія препаратів Restylane для внутрішньошкірних ін’єкцій, здатна вирішити кілька завдань.

Препарати цієї групи складаються з одного і того ж, однакового за хімічним складом речовини — стабілізованої гіалуронової кислоти нетваринного походження, концентрацією 2%, що становить 20 мг / мл.

Формула має мінімально можливу хімічну модифікацію (менше 1%), що подовжує час перебування препарату в шкірі.

При цьому він розпізнається шкірою як власна гіалуронова кислота, а це є запорукою безпеки процедури.

Використання препарату з такими характеристиками дозволяє стимулювати природні процеси в дермі, підтримуючи їх на рівні молодої шкіри тривалий час.

У чому полягає унікальність лінії Restylane?

Препарати відрізняються один від одного тільки розмірами частинок. Препарат з самими великими частками — Restylane SubQ

— застосовують для корекції контуру обличчя, наприклад, збільшення обсягу скул; за допомогою Restylane Vital

з найдрібнішими — для глибокого, тривалого зволоження шкіри.

Таким чином, варіюючи тільки розміри частинок введеного препарату, можна домогтися бажаного результату і скоригувати естетичний недолік.

Завдання лікаря — спираючись на побажання пацієнта вибрати з палітри препаратів оптимальну комбінацію і необхідне дозування. Тільки так можна бути впевненим у повній безпеці та ефективності проведеної процедури.

За цими удаваними простими рішеннями варто десятирічна робота найбільшої медичної фірми Q-Med (Швеція). Такий «легкий» шлях до красі не можливо скопіювати — унікальна технологія виробництва препаратів не продається.

На території Росії компанія проводить програму «Restylane authorized. Good clinical practice »,

об’єднуючи кращі клініки і гарантуючи високу кваліфікацію фахівців, що використовують препарат у своїй практиці. Зі списком клінік-учасників програми ви можете ознайомитися на сайті дистриб’ютора Restylane.

Ексклюзивний дистриб’ютор Q-Med в Росії — ТОВ «Валлекс М»

www.vallexm.ru

тел. (495) 7847121

На правах реклами

Похожие темы