Вся правда про сучасну косметології

18 Ноя, 2014

   Залишатися молодою в душі … З плином років розумієш, як це важливо. Однак тепер нам цього безцінного якості мало. Нам потрібна гармонія внутрішнього і зовнішнього, адже прекрасна душа при зів’ялої зовнішності — це конфлікт, часто хворобливий і драматичний. І сьогодні немає жодних причин миритися з цим протиріччям, тому що всі жертви, принесені коли-небудь жінками на вівтар збереження молодості, винагороджені в наші дні самим чудесним чином — досягненнями апаратної косметології.

Знаковою рисою і великою заслугою останніх інновацій апаратної косметології є те, що їм вдалося похитнути статус пластичної операції, як єдиного радикально ефективного засобу для омолодження зовнішності.

Безопераційна підтяжка особи, безопераційна блефаропластика або безопераційна ліпосакція

— всі ці нові методи настільки ж наочно перетворюють обличчя і фігуру, як хірургічне втручання, але далеко перевершують його по факторам безпеки, безболісності і позитивному впливу на організм.

Інакше кажучи, краса перестала «вимагати жертв», задовольняючись лише вдумливим увагою до себе. І саме тому безопераційні (по-іншому — неінвазивні) методи омолодження користуються сьогодні величезним попитом.

Безопераційна підтяжка обличчя або безопераційна блефаропластика — це комплексні заходи, які з кількох етапів і включають різні методики.

Однією з таких воістину революційних методик є Термаж — безопераційний глибокий ліфтинг, який лікар-косметолог проводить за допомогою інноваційного апарату ThermaCool.

Суть методики полягає в тому, що в результаті спеціального впливу на шкіру радіочастотою вона потовщується і стає рівною, гладкою і пружною. Пам’ятаєте, як у прислів’ї: «Де тонко — там і рветься». Тільки стосовно до шкірі — не рветься, а розтягується.

Справа в тому, що з роками шкірний покрив тоншає, розтягується і в результаті обвисає, утворюючи зморшки, складки і мішки. При традиційній хірургічної операції надлишки шкірної тканини иссекаются і просто видаляються механічно, а шкіру підтягують, як вишивку на пяльцах, ніяк не впливаючи на її стан.

Методика Термаж — безопераційна підтяжка

— в корені відрізняється від хірургічного підходу. Термаж впливає на волокна колагену — ті самі «нитки», якими шкіра кріпиться до м’язів, і які з віком стають млявими і розтягнутими.

В результаті процедури Термаж волокна колагену знову «закручуються», скорочуються і товщають, і шкіра починає знову щільно прилягати до м’язів. Відтворюється загублений з віком обсяг, а глибокі шари тканини, переміщаючись, вирівнюють контур обличчя.

Але це ще не все! Ця ж радіочастота одночасно дає потужний імпульс виробленні колагену, шкіра як би згадує «звички юності» і починає знову виробляти його в достатній кількості.

Таким чином, Термаж має подвійний ефект: перший результат видно відразу після процедури, а максимум благотворного впливу досягається через шість місяців.

В цілому ж, завдяки такій стимуляції, інтенсивна вироблення колагену відбувається протягом тривалого часу і результат безопераційної підтяжки

тримається до п’яти років.

Дивовижна реальність полягає в тому, що безопераційна підтяжка

за методикою Термаж — це всього лише одна-єдина процедура тривалістю від 20 хвилин до 2 годин, протягом якої не виникає жодних хворобливих відчуттів. Ви відчуваєте на своїй шкірі лише чергування тепла і холоду.

Ніякого наркозу. Ніяких розрізів. І ніяких швів.

Термаж не має навіть сьогохвилинних прикрих наслідків на зразок почервоніння чи інших слідів! Будучи радикальним перетворенням зовнішності, порівнянним з пластичною операцією, Термаж абсолютно не травмує шкіру. Навіть безпосередньо після процедури з’являється лише бажаний ефект омолодження.

Це воістину справжній «сеанс краси»: досить зробити макіяж — і можна вирушати на важливу ділову чи романтичну зустріч. Хіба можливо таке після хірургічної підтяжки обличчя?

Крім методики Термаж, безопераційна підтяжка

особи може включати також субдермальних мікрохірургію і лазерні технології останнього покоління.

Всі ці передові та ефективні методи неінвазивного ліфтингу з блиском застосовуються в московській клініці пластичної хірургії і косметології «Лантан» — лідера в області апаратної косметології.

Відмінне оснащення, солідна клінічна база, сертифіковане обладнання та найкращі лікарі, які мають досвід у проведенні безоперационного ліфтингу, — ось те, що ставить клініку в розряд перших і пояснює активну увагу клієнтів.

Однією із затребуваних процедур клініки є безопераційна блефаропластика — підтяжка області століття. Тут її проводять за комбінованою методикою Термаж-Airgent.

У ході цієї процедури на верхні повіки впливають методом Термаж, а на нижні — за методикою Airgent, представленої в Москві тільки в «Лантан». За допомогою цієї методики клітини шкіри омолоджуються на 10-15 років (що підтверджено гістологічними дослідженнями).

Принцип дії апарату полягає в субдермальних введенні наночастинок, що запускають процес омолодження дерми. Безопераційна блефаропластика Термаж-Airgent — це розробка фахівців «Лантан» і справжня сенсація!

Адже отриманий ефект ідентичний результату хірургічної пластичної операції: зникають нависання шкіри, зморшки і мішки, а також синява під очима; погляд стає молодим і відкритим. І все це — без використання наркозу і супутніх йому ризиків, без розрізів, швів і післяопераційних гематом.

Крім того, при застосуванні безопераційної блефаропластики або безопераційної підтяжки ви абсолютно застраховані від спотворень зовнішності, якими часом грішать не дуже вдалі пластичні операції. Адже тканини не видаляються і не переміщаються механічно, вони лише знаходять дані вам природою молоді контури.

Апаратна косметологія сьогодні дає нам великий вибір засобів омолодження. Так, ще одним методом безопераційної підтяжки є аквадермогенез — спосіб, що складається з двох етапів.

При застосуванні аквадермогенеза спочатку верхній шар шкіри обробляється біоабразівом — порошком з фруктових кісточок, який видаляє ороговілі клітини і зменшує або усуває повністю інші шкірні недосконалості — вугри, пігментні плями, зморшки.

Це сприяє не тільки поліпшенню структури шкіри і мікроциркуляції крові, але і служить стимулом для активного ділення клітин, що дає омолоджуючий ефект.

Другий етап аквадермогенеза — це біоомоложеніе: під шкіру за допомогою мікроструй під тиском вводиться водний розчин з поживними речовинами: солями, вітамінами, мікроелементами, рослинними екстрактами. Повний курс аквадермогенеза складається з чотирьох процедур, а в результаті — пружна, підтягнута шкіра і свіжий вигляд.

Безопераційні методики корекції зовнішності охоплюють не тільки підтяжку обличчя і шиї, а й удосконалення фігури. Так, альтернативою традиційної травмуючої ліпосакції служить сьогодні безоперационная ліпосакція на апараті UltraShape Contour1. Підтягнуте, струнке тіло — хто з нас не мріє про це?

Унікальна методика UltraShape Contour1 заснована на впливі фокусирующего на контури тіла ультразвуку, який, проходячи через шкіру і не пошкоджуючи ні її, ні інші тканини, руйнує лише жирові клітини.

Ефект від такої процедури перевершує всі очікування, адже безоперационная ліпосакція — це справжнісінька ліпосакція. Тобто, видалення жирового шару, але без травм, гематом та екстремальної операційної навантаження на організм.

Безопераційна підтяжка особи, безопераційна блефаропластика і безопераційна ліпосакція

— завдяки цим унікальним методикам, мрія жінок про збереження краси та молодості перестала бути нездійсненною мрією, тепер вона — реальність, дана нам у відчуттях.

І це зовсім не міфічна засіб Макропулуса, це щось більш ефективне — апаратна косметологія.

На правах реклами

Похожие темы