Weleda відзначає 90річним ювілей

03 Ноя, 2014

  У 2011 році компанія Weleda, провідний світовий виробник натуральної та органічної косметики, відзначає 90-річний ювілей. Компанію заснували в 1921 році відомий філософ і вчений свого часу д-р Рудольф Штайнер і лікар-гінеколог д-р Іта Вегман.

Девіз компанії Weleda: «У згоді з людиною і природою». Історія Weleda почалася в 1921 році зі створення фармацевтичної лабораторії з власним садом лікарських рослин. Сьогодні Weleda — це провідний виробник натуральних засобів для цілісного догляду за тілом, а також лікарських препаратів. У її асортименті — понад 90 найменувань засобів для догляду за тілом. Крім того, компанія виробляє близько 1300 лікарських засобів. Розробка продукції Weleda ведеться з урахуванням глибоких зв’язків людини і природи.

Серце Weleda — належить компанії сад лікарських рослин. На 20 гектарах вирощується більше 200 видів рослин, які потрапляють в косметичні флакони і туби буквально з поля. Сад лікарських рослин обробляється відповідно до вимог біодинамічного сільського господарства. Високі технології Weleda гарантують повну безпеку отриманої сировини для навколишнього середовища і економічне витрачання ресурсів: води та енергії.

Компанія управляє трьома виробництвами, які базуються в Німеччині, Швейцарії і Франції. Представництва Weleda діють на 5 континентах: 17 дочірніх компаній і 33 партнера по експорту. Крім того, компанія співпрацює з партнерами в сфері наукових досліджень і виробниками сировини. Будучи лідером сегменту натуральної та органічної косметики, Weleda займає близько 15,5% європейського ринку. У штаті компанії — 1900 співробітників у всьому світі.

Компанія Weleda усвідомлено відмовляється від застосування синтетичних консервантів, емульгаторів, барвників, ароматизаторів і мінеральних масел. У косметиці Weleda використовуються лише натуральні інгредієнти, отримані з культур, вирощених в основному в біодинамічних господарствах, і високоякісні натуральні ефірні масла. Всі продукти Weleda сертифіковані NaTrue — їх ефективність і переносимість підтверджені дерматологічними дослідженнями.

Похожие темы