Зачіски 2011 року від TONI & amp; GUY

11 Фев, 2015

Зачіски 2011 року від TONI & amp; GUY

  TONIGUY, провідний бренд перукарського мистецтва, представив нові модні зачіски для 2011 року в проекті Project 10.

Щорічно TONI & amp; GUY являє світові свою колекцію найбільш модних зачісок, в поєднанні з новітніми технологіями стрижки, колорування, укладання та фінального стайлінгу. Презентація нової колекції — одне з найважливіших подій для TONI & amp; GUY, оскільки до створення образів залучаються провідні перукарі, стилісти і фотографи компанії, а образи стають частиною корпоративного стилю в більше 50 країнах, де представлений бренд.

Колекція 2011 року одержала назву Project 10, включивши більше 20 жіночих і чоловічих стрижок. На підставі виконаної роботи компанія випустить альбом, який стане робочим посібником для майстрів перукарського мистецтва в усьому світі.

За словами творців, особливий вплив на стиль Project 10 надали весняно-літні колекції провідних дизайнерів (Giles Deacon, William Tempest, Hermione De Paula, Betty Jackson), з якими команда TONI & amp; GUY працювала в 2010 році на різних тижнях моди. Складні текстури, структурний обсяг, різноманітні чубчика і унікальна комбінація кольору стали основною темою колекції. Особливу увагу привертає незвичайний вибір кольору: від золотистого, індиго і холодного блонда до ніжних пастельних, яскраво-рожевих, рожево-лілових і шоколадних відтінків. Чубчик присутній на всіх образах в тому чи іншому вигляді, упевнене залишаючись головним трендом 2011 року. Довгі зачіски виконані з навмисною жіночністю і ніжністю, короткі стрижки витримані в стилі унісекс. Всі укладання можна легко повторити в домашніх умовах за допомогою серії для догляду та стайлінгу TONI & amp; GUY.

Традиційно керівником проекту виступила Саша Масколо-Тарбак, міжнародний креативний директор TONI & amp; GUY: «Волосся є головним і невід’ємним« аксесуаром », який найкраще підкреслює нашу індивідуальність. Стильна зачіска здатна повністю перетворити нас, додати впевненості і просто поліпшити настрій. Покликання компанії TONI & amp; GUY — створювати модні оригінальні стрижки та зачіски, адаптуючи модні тенденції з подіумів в повсякденне життя ».

Похожие темы