Засоби гігієни в ім’я чистоти

10 Фев, 2014

Засоби гігієни в ім'я чистоти

Чим вище рівень культури людини, тим більше уваги він приділяє дотриманню правил гігієни, намагаючись в будь-якій ситуації зберігати відчуття чистоти і комфорту. У XXI столітті ринок засобів гігієни став одним з найбільш насичених, і практично щорічно на ньому з’являються чергові новинки. Особливою популярністю користуються ті товари, які допомагають людям не тільки доглядати за собою, а й економити при цьому час.

Умовно всі засоби особистої гігієни можна поділити на кілька категорій. Це і засоби догляду за порожниною рота, і ватна продукція начебто паличок і косметичних дисків, і різні серветки, туалетний папір і паперові рушники, а також засоби жіночої та інтимної гігієни, дитячі підгузники і засоби проти попрілостей і багато іншого.

Засоби гігієни для порожнини рота

Всі знають про те, що чистити зуби по повній програмі покладається, як мінімум, два рази на день — вранці і ввечері. Основними засобами догляду за ними залишаються зубні щітки й зубні пасти: нічого кращого людство поки не придумало. Завдяки агресивній рекламі багато людей звикли до думки про те, що найбільш корисними є фторосодержащіе зубні пасти, так як їх застосування нібито знижує ризик розвитку карієсу. Насправді, користуватися такими пастами дуже небажано для тих, хто змушений щодня вживати воду з підвищеним вмістом фтору — надлишок цього мікроелемента обертається розвитком такого захворювання, як флюороз.

Зубні щітки класифікуються за ступенем жорсткості щетини: чим жорсткіше волоски, тим краще видаляються залишки їжі з поверхні зубів. М’які щітки призначені для тих випадків, коли чутливість порожнини рота підвищена. У число додаткових засобів гігієни для порожнини рота входять зубні нитки, ополіскувачі і освіжувачі, зубочистки і йоржики, а також засоби для очищення зубних протезів.

Засоби інтимної гігієни

До цієї категорії, насамперед, відносяться спеціалізовані гелі і креми. Вони прийшли на зміну звичайному милу, яке раніше використовувалося для настільки делікатних цілей. Гідність гелів полягає в слабощелочном pH, що перешкоджає поширенню бактерій, але в той же час не викликає подразнень ніжної і чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра: крихке відображення примхливої ​​натури

.

За заявами виробників, в кремах для інтимної гігієни потребують, в першу чергу, жінки старше сорока років. Такі засоби допомагають їм відновити все той же правильний pH, оскільки шкіра пересихає набагато сильніше, і вирішити всі її проблеми вживанням одного тільки гелю не вдається.

Засоби гігієни для жінок

Коли мова заходить про суто жіночих гігієнічних приладді, то маються на увазі «міні-зручності» для критичних днів — це прокладки, тампони і так звані менструальні капи. Сюди ж відносяться і гігієнічні прокладки для щоденного застосування. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Але доля розпорядилася так, що найбільш затребуваними у прекрасної половини виявилися прокладки і їх всілякі різновиди. У Європі найбільш затребувана продукція компаній Celltex (марка «Ola!»), ProcterGamble (марки «Alldays», «Always», «Naturella», «Tampax»), SCA Hyciene Product (марка «Libresse»), Bella TZMO (марка « Bella »). Другу сходинку цього рейтингу займають тампони, і лише на третьому опинилися герметично прилеглі до тіла менструальні капи з силікону, які були винайдені ще в тридцяті роки ХХ століття, але до цих пір вважаються чимось екзотичним.

Засоби гігієни для дітей

Під засобами дитячої гігієни зазвичай маються на увазі підгузники, які по праву вважаються одним з кращих винаходів людської цивілізації. Молоді батьки, завдяки йому, звільнені від нескінченної прання і прасування мокрих пелюшок. Найчастіше одноразові підгузники мають форму зручних трусиків на липучках, які в народі здобули таку назву, як «памперси», за аналогією з найменуванням відомої марки. Виробники-лідери на кшталт Procter Gamble (PG), Kimberly-Clark і TZMO враховують особливості статури хлопчиків і дівчаток у віці до трьох-чотирьох років, а також випускають комфортні та доступні за ціною моделі унісекс.

Туалетний папір

Мало хто обходиться в повсякденному побуті без туалетного паперу. Лідером європейського рівня з її виробництва можна назвати марку Zewa, а в невеликих містах люди воліють купувати недорогу продукцію найближчого бумкомбіната.

Як показують результати соціологічних опитувань, споживачі при виборі туалетного паперу рідко ставлять в основу її естетичні якості, і у дорогих комплектів з різнокольоровими рулонами не так вже й багато шанувальників. Навіть представники забезпечених верств населення воліють користуватися простою туалетним папером білого або сірого кольору.

Світлана Усанкова

Похожие темы