Зберегти красу і молодість технології майбутнього доступні сьогодні

Зберегти красу і молодість технології майбутнього доступні сьогодні

03 Мар, 2015

   Косметологічні технології XXI століття розвиваються настільки стрімко, що методики омолодження, що здавалися всього десятиліття тому майже неперевершеними, сьогодні в більшості своїй поступаються новим досягненням, покликаним зберегти нашу красу, стрункість і молодість. Особливо яскравий контраст виникає при порівнянні цих методик з омолоджують процедурами, проведеними на лазерному обладнанні.

Однак лазер лазеру ворожнечу, як і у випадку, наприклад, з обладнанням солярію. Passion.ru з’ясував, у чому переваги лазерного омолодження перед іншими процедурами краси і який апарат забезпечить якісний, чи не шкодить здоров’ю результат.

Омолодження: лазер, ботокс, хімічний пілінг?

Чого ми чекаємо від косметологічних процедур? Очевидно, що крім естетичного ефекту нам необхідні гарантія безпеки і мінімальний ризик ускладнень.

Але багато сучасні методи вимагають тривалого періоду реабілітації та суворого дотримання наступних рекомендацій, порушення яких загрожує ускладненнями. Що з цієї точки зору можна сказати про найбільш популярних сьогодні методиках омолодження?

Хімічний пілінг — очистка (як правило, кислотами) поверхневих шарів шкіри і активізація поновлення внутрішньошкірних тканин. Однак при цьому не зачіпаються шари дерми, тому процедура неефективна для позбавлення від рубців, глибоких зморшок та інших порушень рельєфу шкіри.

Крім того, результат багато в чому залежить від кваліфікації та досвіду лікаря-косметолога: недотримання концентрації або часу експозиції хімічної речовини можуть призвести до таких серйозних наслідків, як опіки, рубці, гіперпігментація і інфікування шкіри.

Фотоомолодження — руйнування інтенсивним світловим потоком різних проблемних ділянок шкіри. Даний метод малоефективний для позбавлення від стрий, рубців, зморшок, небезпечний для смаглявої шкіри і загрожує деякими ускладненнями, наприклад, опіками, поствоспалітельной гиперпигментацией або знебарвленням оброблюваного шкірного ділянки.

Лазерна абляція (шліфування) — «Випарювання» епідермального шару разом з усіма його «дефектами» за рахунок високої температури лазерного випромінювання. На сьогоднішній день вважається одним із самих кардинальних методів омолодження.

Процедура малопопулярна через високого ризику ускладнень (пігментація, рубцювання, занесення інфекції) і через тривалої реабілітації та супутнього їй дискомфорту, коли не можна здатися на люди протягом декількох тижнів.

Але, повторимося, лазер лазеру ворожнечу. Процедура Fraxel, проведена на апараті Fraxel® re: store DUAL, на сьогоднішній день є, мабуть, найкращою процедурою омолодження, видалення шрамів, розтяжок і пигментаций, оскільки не тільки дає успішні результати, але і відрізняється високим рівнем безпеки та зручності.

Комфорт, коротку реабілітацію та відсутність слідів від процедури оцінить навіть найвибагливіший пацієнт. Безпека та ефективність Fraxel доведені в ході численних наукових досліджень.

Ця процедура підходить для будь-якого типу і кольору шкіри, може проводитися на будь-якій ділянці обличчя і тіла і безпечна в будь-який час року, навіть влітку. Завдяки цьому Fraxel є популярною процедурою в США, Європі та країнах Азії, адже молодість і привабливість у всьому світі асоціюються з успішністю.

Ін’єкції ботокса — ще один широко відомий спосіб зупинити час. Улюблений зірками препарат «паралізує» мімічну мускулатуру і перешкоджає поглибленню зморшок.

Строго кажучи, Fraxel і ботокс не є конкурентами, а, навпаки, доповнюють один одного. Ботокс усуває причину утворення деяких зморшок -надмірна активність мімічних м’язів, а Fraxel вирівнює шкірний рельєф, в тому числі в місцях утворення заломів.

Омолодження: чому фахівці рекомендують Fraxel?

Fraxel — це методика лазерного омолодження, в основі якої лежить фракційне вплив на шкіру величезної кількості ультратонких — товщиною трохи більше людської волосини — потоків лазера.

Як наслідок, в шкірі утворюються тисячі «мікроскважін», що є фундаментом для процесів омолодження в шкірних покривах. Справа в тому, що в цих мікроскопічних зонах відбувається руйнування тканин зів’ялої і проблемної шкіри, після чого синтезуються нові внутрішньошкірні структури.

У результаті відбувається заміна «зношених» шкірних покривів на молоду і здорову шкіру.

Зберегти красу і молодість технології майбутнього доступні сьогодні

Революційний відміну Fraxel® re: store DUAL від інших видів лазерного омолодження — в одночасному впливі двох різновидів лазера. По-перше, це підвищує ефективність омолоджуючої процедури.

По-друге, дворежимні лазерне випромінювання розширює можливості пластичної корекції: до розгладження зморшок, зникнення стрий, зменшення рубців і ліфтінгу шкіри додається надійне позбавлення від пігментних плям.

По-третє, результат досягається швидше, а тривалість процедури скорочується в кілька разів. Нарешті, апарат Fraxel® re: store DUAL обладнаний інтегрованою системою повітряного охолодження шкірних покривів, яка робить процедуру Fraxel на будь-якій ділянці обличчя і тіла комфортною навіть для самої чутливої ​​шкіри.

Сьогодні процедуру на Fraxel re: store DUAL можна пройти в багатьох клініках, наприклад, у Москві — в центрі естетичної медицини Beauty Trend, у Владивостоці вас чекають у Студії естетичної медицини, а в Красноярську — в клініці Тріумф. Знайти клініку у вашому місті можна знайти в офіційному списку клінік.

Остерігайтеся підробок!

Висока ефективність і професійний авторитет омолоджуючої процедури на апараті Fraxel® re: store DUAL стали предметами підвищеної уваги з боку шахраїв. У підсумку процедура отримує негативні відгуки, а ошукані пацієнти залишаються, у кращому випадку, незадоволеними. У гіршому ж випадку після такого «омолодження» надовго, якщо не назавжди, залишаються сліди втручання «псевдо-Fraxel», в тому числі шрами і порушена пігментація шкіри.

Як не дати себе обдурити? Найкраще дізнатися контакти офіційних дистриб’юторів компанії Fraxel і проконсультуватися з ними з приводу медичного або косметологічного центру, що пропонує процедуру на апараті Fraxel® re: store DUAL. Це дозволить вам зробити правильний вибір і зберегти свої заощадження і своє здоров’я.

Збережіть молодість і привабливість надовго за допомогою технологій майбутнього — це модно, високоефективно, безпечно і доступно вже сьогодні!

Безумовно, повернути час назад — поки завдання з області фантастики. А от можливість самостійно регулювати свій вік, удосконалювати фігуру, відновити і омолодити шкіру — вже реальність.

Де пройти процедуру Fraxel на апараті Fraxel® re: store DUAL?

м Москва

Центр естетичної медицини

Beauty Trend

вул. Лісова, буд. 6, корп. 1

м. Білоруська-кільцева

г. Владивосток

Студія естетичної медицини

вул. Бестужева 22

м Красноярськ

Клініка Тріумф

вул. Карла Маркса, 14

Інші міста

На правах реклами

Похожие темы