Зоряна прем'єра від Pantene ProV Aqua Light

Зоряна прем’єра від Pantene ProV Aqua Light

23 Окт, 2014

Зоряна прем'єра від Pantene ProV Aqua Light

  22 жовтня 2010 центральний столичний магазин «Рів Гош» в «Тверському Пасажі» перетворився на одне з найцікавіших місць на beauty-карті Москви. У цей день там зібралися ті, хто пильно стежить за модними трендами і для кого розкішне волосся — невід’ємна складова краси. Саме таким людям, перфекціоністам по натурі, що прагнуть завжди і скрізь бути в тренді і виглядати на всі сто, адресована нова колекція Pantene Pro-V Aqua Light.

У числі перших покупців Pantene Pro-V Aqua Light стали зірки російського шоу-бізнесу: актриси Марія Кожевнікова, Світлана Ходченкова, співачки Наталія Подольська і Анна Семенович. Ведучим вечора став Олексій Воробйов, який порадував покупців живим виступом.

Особливий сюрприз чекав покупців, що прийшли в «Рів Гош» в нарядах блакитних відтінків. Дами, одягнені в цій колірній гамі і купивши засоби по догляду за волоссям з нової колекції Pantene Pro-V Aqua Light, стали володарями ексклюзивного подарунка і права на персональну консультацію від арт-директора Pantene Pro-V в Східній Європі, всесвітньо відомого стиліста Андрія Дрикін.

Всі хто, прийшов у цей день в «Рів Гош», змогли поспілкуватися зі знаменитостями в неформальній обстановці, отримати їх автографи, розпитати про секрети краси і зробити спільну фотографію.

Часто кошти для харчування й зміцнення волосся погано змиваються і залишають відчуття тяжкості. При цьому засоби для додання волоссю легкості в більшості випадків недостатньо зміцнюють їх. Що важливіше для вашого волосся — сила, яка робить їх невразливими, або чудова легкість, з якою відчуття свободи і свіжості триває максимально довго?

З новою колекцією Pantene Pro-V Aqua Light для тонких або схильного до жирності волосся більше немає необхідності вибирати між силою і легкістю! Шампунь, бальзам-ополіскувач та маска Pantene Pro-V Aqua Light роблять волосся сильними, але не обтяжують їх. Нова легка формула з технологією Clean-Rinse живить і зміцнює кожне пасмо, швидко змивається і не залишає небажаного обважнення.

Колекція Pantene Pro-V Aqua Light — ідеальне рішення для жителів східноєвропейської смуги, де через різких перепадів сезонних температур і нестабільного клімату тонкі або схильні до жирності волосся — поширена проблема.

З новим Pantene Pro-V Aqua Light більше немає компромісів — вибирайте силу і чудову легкість вашого волосся!

Похожие темы