Зоряний вечір на честь запуску нової сироватки Amway

05 Ноя, 2014

Зоряний вечір на честь запуску нової сироватки Amway

   10 листопада в «АРТ Академії» на Червоному Жовтні відбулася урочиста презентація нової зміцнюються сироватки проти зморшок ARTISTRY ™ intensive skincare від Amway. На заході були присутні більше 100 гостей, в тому числі журналісти, представники провідних глянцевих видань та Інтернет-порталів, зірки російського кіно, спорту та шоу-бізнесу.

Ідея зірок і зоряного вечора знайшла відображення в форматі всього заходу не тільки тому, що серед гостей були знаменитості, а головним чином тому, що формулу нової сироватки ARTISTRY ™ intensive skincare можна представити у вигляді п’ятикутної зірки. Всі захід пройшов в дусі богемної голлівудської вечірки — була навіть червона килимова доріжка.

Ведучим вечора став запальний Андрій Разиграєв. Він почав зустрічати гостей ще на вулиці і навіть брав інтерв’ю. Серед бажаючих першими оцінити новинку компанії Amway були: Катерина і Олександр Стриженова, Катерина Волкова, Ольга Кабо, Марія Бутирська, Анастасія Гребенкина, Анастасія Макєєва, Евеліна Бледанс і Олександр Сьомін, Дар’я Повереннова, Катя Лель, Катерина Порубель, Ганна Горшкова, Наталія Михайлова.

У числі найбільш очікуваних подій вечора був виступ експерта ARTISTRY ™ по догляду за шкірою обличчя, доктора медицини, дерматокосметолога вищої категорії Олександри Гонт і директора з маркетингу компанії Amway Ольги Сорокіної.

«Нова Укрепляющая сироватка проти зморшок ARTISTRY ™ intensive skincare є найсильнішим засобом нічного догляду, яке ефективно стимулює вироблення колагену, — зазначила у своєму виступі Олександра Гонт. — Головною темою вечора стала зірка. І це невипадково! Інноваційну формулу сироватки ARTISTRY ™ intensive skincare можна представити у вигляді п’ятикутної зірки, так як до її складу входять п’ять високоефективних, воістину зіркових компонентів: ретинол, пептиди, вітамін С, заспокійливі екстракти, інгібітори рецепторів фактора росту епідермісу дозволяють направляти ретинол тільки в ті ділянки шкіри, де він особливо необхідний ».

Ольга Сорокіна додала: «Зміцнююча сироватка проти зморшок — другий продукт лінії ARTISTRY intensive skincare, яку компанія Amway запустила рік тому. Ця лінія є засоби для домашнього використання, які є ефективною альтернативою салонному догляду і призначені для жінок, бажаючих швидко впоратися з видимими ознаками старіння шкіри, не звертаючись при цьому до професійного дерматолога за інтенсивним лікуванням і процедурами. Дуже сподіваємося, що ви зможете по достоїнству оцінити і підтримати нашу нову зміцнюються сироватку проти зморшок, яка буде цілеспрямовано вирішувати проблеми в боротьбі з ознаками старіння шкіри ».

Похожие темы